ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 19.07.2024
REGIM MASĂ faraMasa
EXCELENT

încărcat de pe telefon!

[Coralia Luna Park Apartments] Mini-vacanta absolut perfecta la Coralia

Am avut de mers cu soțul în deplasare la Mamaia cu locul de munca. După o dezamăgire (chiar trauma) trăită în noaptea de marți spre miercuri, după 20 de ore de chin practic, am avut norocul sa găsim pe Booking apartamentele Coralia. Ne-a salvat ce ne mai rămăsese din 'escape': doua seri și o zi de relaxare.

Condiții ideale de cazare, proprietar foarte de treaba, locație perfecta.

Noi avem o adolescenta in scaun rulant, iar accesul este extrem de important. Blocul are o rampa la intrarea din fata, iar la cea dinspre parcare intrarea în bloc este perfect la nivel. Exista lift.

Apartamentul este foarte mare, spațios, foarte aerisit. Livingul și dormitorul au ambele uși care dau în (evident acelasi) balcon. Pe balcon ca mobila exista masa, canapea, și doua scaune. Foarte confortabile.

Aer condiționat în ambele camere. Jaluzele la TOATE geamurile existente în apartament, PLUS draperii. Tot ce îți trebuie ca să poți feri apartamentul de soare/căldura, și sa te odihnești când și cât dorești.

Bucătăria este complet utilata, plita cu inducție, cuptor cu microunde, frigider, fierbător de apa, tacâmuri, vesela, oale/tigai.

Exista mașină de spălat verticala, masa de călcat, fier de călcat, salteluta de yoga, feon, aspirator, mop, matura și făraș, doua uscătoare de haine pe balcon. Parcare și subterana și supraterana.

Proprietarul este minunat, am comunicat perfect, este de un bun simț ieșit din comun.

Ca locație, este exact vis-a-vis de satul de vacanta, la câțiva metri de trecerea de pietoni. La parter exista și o cafenea.

Recomand din suflet, din absolut toate punctele de vedere.

Trimis de adi_na in 19.07.24 19:58:53
Validat / Publicat: 19.07.24 20:39:19
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Venus, Predeal, Vatra Dornei, Neptun, Jupiter, Cap Aurora, Năvodari, Cheia, Căciulata, Călimănești, Mamaia

VIZUALIZĂRI: 234 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (adi_na); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P10 Bucătăria. Complet utilata, toate ustensilele și vesela foarte foarte curate.

[19.07.24 20:38:59]

Bun revenit pe site, cu impresii

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Regim hotelier Mamaia, MAMAIA" (deja existentă pe sait)

[Rubrica inițială: BUFFER CAZARE]

• Alte impresii din această RUBRICĂRegim hotelier Mamaia: