GRAD SATISFACȚIE
NOTARE MEDIE REZULTATĂ

Am inghetat 3 zile. hotelul arata bine, totul nou dar personalul lasa mult de dorit.
Patronul dupa multe rugaminti ale noastre a pornit centrala termica dar undeva pe la 17 grade asa ca imaginati-va distractie la 17 grade cu un copil de 5 ani.
Gunoiul nu a fost luat din camera 3 zile la rand de aspirat prin camera nici vorba. Patronul acestui hotel ne a spus zambitor ca trebuia noi sa i spunem sa ia gunoiul din camera ceea ce cred eu ca este inadmisibil la un hotel de 3 stele
Concluzia este FRIG MIZERIE SI NESIMTIREA PATRONULUI CARE NU ARE LIMITE
Trimis de eudinro in 17.01.11 23:25:29
7 ecouri scrise, până acum, la acest articol
NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (eudinro); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
- sait oficial al acestei destinații:
- Coordonate GPS: 45.42068090 N, 25.53266890 E - CONFIRMATE
ECOURI la acest review
7 ecouri scrise, până acum, la acest articol
Autorul este rugat sa ma contacteze (indicand de preferinta un numar de telefon), as aprecia daca este amabil/a sa-mi raspunda unei intrebari prin care as dori sa clarific anumite neclaritati tehnice legate de acest review.
Review-ul este suepndat temporar; nu poate fi validat (publicat pe site) pana la clarificarea acestor nelamuriri.
073XXXXXXX [editat ulterior de webmaster] e nr meu de telefon si ma puteti suna.
m-am simtit foarte prost in sejurul petrecut la acest hotel si vreau ca toata lumea sa stie la ce sa se astepte acolo
multumesc de amabilitate. Astept sa faceti completarile discutate, pentru a putea valida cat mai repede reveiw-ul.
review-ul a fost validat dupa ce autorul a adus unele completari si a a incarcat fotografiile.
cum as putea sa aflu mai multe detalii despre acest hotel? Am facut rezervarea, dar nu am platit inca avansul. aca as obtine mai multe detalii, m-as putea decide pana nu este prea tarziu. Si noi mergem cu copii mici si caldura este un aspect foarte important. Chiar l-am intrebat pe proprietarul pensiunii si a spus ca nu se pune problema de caldura, ca da drumul la centrala. Acum depinde si la ce temperatura.
da asa la m intrebat si noi si am avut parte de frig. caloriferele erau caldute intradevar centrala mergea dar nu mai mult de 17 max 20 de grade
este posibil sa nu fie inzolata exterior cu ampora poate au sa va imprumute o aeroterma in caz ca o fi frig
- Folosiți rubrica de mai jos (SCRIE ECOU) pentru a solicita informații suplimentare sau pentru a discuta cele postate de autorul review-ului de mai sus
- Dacă ați fost acolo și doriți să ne povestiți experiența dvs, folosiți mai bine butonul de mai jos ADAUGĂ IMPRESII NOI
- Dacă doriți să adresați o întrebare tuturor celor care au scris impresii din această destinație:
in loc de a scrie un (același) Ecou în "n" rubrici, mai bine inițiati o
ÎNTREBARE NOUĂ
(întrebarea va fi trimisă *automat* tuturor celor care au scris impresii din această destinație)
- Jul.2023 Vacanță superbă, așteptată cu nerăbdare an de an — scris în 26.07.23 de ux129978 din BACăU - RECOMANDĂ
- Jul.2018 Nemultumire totala!!! — scris în 05.09.18 de Neagu Mihaela din BUCURESTI - nu recomandă
- Jun.2017 Bataie de joc !!! — scris în 24.06.17 de sonia ioana din ŞTEFăNEşTI [AG]
- Jan.2017 Noua ne-a placut — scris în 19.02.17 de Razvan T.* din BERTEA [PH] - RECOMANDĂ
- Sep.2013 Nu va cazati la acest hotel ! — scris în 25.09.13 de badea68 din BUCURESTI - nu recomandă
- Aug.2013 Experienta placuta — scris în 12.08.13 de Adryya din BUCURESTI - RECOMANDĂ
- Feb.2013 De recomandat — scris în 17.07.13 de dandreea26 din PLOIESTI - RECOMANDĂ