Vacan╚Ťa ├«n AL AIN / ┼ó─éRILE GOLFULUI PERSIC - impresii, p─âreri, recomand─âri

Afișate impresii [1 - 2]
Hili Rayhaan by Rotana Hotel 5
  • AUGUST, 2015
  • de: rora [09.09.15]
  • RECOMAND─é

Cazare in Al Ain

Am stat la acest hotel intre 23-24 august 2015 in cadrul excursiei organizate in Emirate (vezi impresii). Am primit camera 244. La intrare este un hol mare, apoi pe dreapta sifonierul in 2 usi culisante si inauntru, in partea dreapta masa de calcat cu fierul, papuci, umerase si o mapa cu sacii pentru rufe. Papucii sunt de o calitate mai buna decat ce am mai vazut la alte hoteluri. Nu i-am folosit deoarece aici am ramas o singura noapte. Cred ca este un hotel cam pentru musulmani, deoarece [...] ÔÇö vezi review [+17 poze]
Descoper─â Al Ain
  • APRILIE, 2015
  • de: mprofeanu [28.06.15]
  • RECOMAND─é

Al Ain, gr─âdina verde a lumii arabe

Din cele ╚Öapte zile petrecute ├«n Emiratele Arabe, vezi impresii ÔÇťXclusive Casa Hotel Apartments DubaiÔÇŁ una a fost rezervat─â unei vizite la Al Ain. Al Ain (Ochiul, ├«n traducere din arab─â) numit ┼či Ora┼čul Gr─âdin─â este renumit pentru zonele verzi multe ┼či ├«ntinse, oaze luxuriante, parcuri mari, bulevardele m─ârginite de copaci, sensuri giratorii cu mult─â verdea┼ú─â, fiind al doilea ora┼č ca m─ârime din Emiratul Abu Dhabi, dup─â Abu Dhabi, capitala emiratului ┼či al patrulea ora┼č [...] ÔÇö vezi review [+50 poze]
Al─âtur─â-te comunit─â╚Ťii noastre

AmFostAcolo recomand─â g─âzduirea la ROHOST.COM