#I#D
Disneyland Paris (parc de distracții)

07.07.2014
JUL-2014

#M#0

Transport aeroport Beauvais – Disneyland Paris

Urmare de aici

In urma punctajului obtinut acum cateva saptamani pe site-ul AFA am primit cadou un voucher de transport de la aeroport pana in Paris sau pana la Disney.

Am ales sa utilizez transportul de la aeroportul Beauvais pana la hotelul Hypark Serris Val d’Europe situat in apropierea parcului Disneyland Paris.

Am contactat firma aeroshuttle transfers prin e-mail, in limba romana, deoarece am aflat de la alti utilizatori ai acestui site ca domnul Nicu vorbeste limba romana, pentru a afla cum pot intra in posesia premiului. Totul s-a rezolvat foarte rapid si a urmat excursia.

Am fost asteptati in aeroport de domnul Nicu personal, care avea o placuta cu numele nostru.

Masina de 8+1 locuri foarte spatioasa deci am stat chiar confortabil.

In drum spre hotel am solicitat sa oprim la un Auchan pentru cateva cumparaturi. Soferul ne-a asteptat cu rabdare, ceea ce mi-a facut placere.

Tot prin ei am achizitionat si biletele de intrare in cele doua parcuri, la un pret rezonabil.

La intoarcerea spre casa am fost asteptati in fata hotelului la ora stabilita.

Este o metoda de transfer rapida si confortabila pe care o recomand tutror.

Impresii încărcate de andreea_c in 07.07.2014 12:38:22

Validat / Publicat: 07.07.14 14:06:57

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în FRANȚA.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (andreea_c); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2250 PMA (din 5 voturi) nota2
NOU! În colaborare cu Aero Shutle Paris, AmFostAcolo vă oferă posibilitatea rezervării unui transfer privat (cu limuzină sau microbuz) spre/dinspre Paris sau Disneyland, de la orice aeroport.
  • Se vorbește limba română!

#M#1

#G#2B