Tonomat AFA

MEMBRU: CHIBIȚ
APR-2013

AFA Music & Lyrics Box

TAKE A BREAK!

Dacă vrei să iei o pauză şi să asculţi/ urmăreşti câteva videoclipuri propuse de către echipa de moderatori, atunci aici este acel loc!

Tot aici aveţi posibilitatea dacă vreţi să faceţi o dedicaţie sau să împărtăşiţi cu noi clipurile muzicale care v-au plăcut în mod deosebit, este de ajuns să scrieţi un simplu ecou!

[edit by Admin, 6.10.2014]: Extins denumirea (şi «obiectul») la "music & LYRICS Box"

Impresii încărcate de webmaster in 20.04.2013 10:00:17

Review-ul a fost validat (publicat pe site) in 20.04.13 / 14:54:41

VIZUALIZARI: 16996

Nu a fost singura vizită/vacanţa în zSTRATOSFERA.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (webmaster); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

Puteți VOTA simbolic articolul - VĂ PLACE? [doar simbolic; articolul NU are PMA std]

DA [1 PMA]  -  NU [-1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 0 PMA (std) nota1  &  2033 PMA (din 33 voturi) nota2
NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.

Ecouri PAGINATE - pag [1] din 118 [pagina 1, ecourile 1 - 5]
pentru ecouri mai recente, folosiți PAG.URM, PAG. PREC (vezi mai jos).
[20.04.13 19:10:35]

Helen Folasade Adu (16,05,1959) cunoscută Sade este o căntăreaţă de origine nigeriană care a studiat muzica şi s-a afirmat in Anglia. În 2002 i-a fost acordat de către Prinţul Charles, la Buckingham Palace ordinul OBE (Most Excellent Order of the British Empire) pentru contribuţia deosebită în muzică. In topul primelor 100 căntâreţe din lume, top realizat de VH1, Sade ocupă locul 30!

Puteți evalua (simbolic, +1/-1pma) ecoul:   APRECIEZ -- DEZAPROB
[20.04.13 19:31:45]

Foarte îndrăzneţ acest clip, trebuie să recunosc că este şi foarte senzual, sper să placă celor ce au norocul să fie încă îndrăgostiţi, pentru că lor le este dedicat! (aceasta este versiunea în care nu trebuie să aveţi cont pentru a-l viziona)

[20.04.13 19:54:44]

Trebuie să recunosc după ce am văzut-o prima data pe fătuca asta am visat-o 3 zile la rănd :)) ! Nu este poate cea mai bună melodie a ei, însă imaginile compensează acest lucru!

[20.04.13 20:10:02]

Cine mai crede că Dacia este cel mai bun export romănesc, să se uite cu atenţie la acest videoclip!!!

[20.04.13 20:25:28]

˝Makes me wonder˝ a fost primul Hit al formaţiei Californiene Maroon 5, în anul 2005 se instala pe primul loc în U. S. Billboard Hot 100, de atunci cei şase bărbaţi care alcătuiesc această formaţie scot în permanenţă hituri ce ajung în locurile fruntaşe ale topurilor din lumea întreaga!

Puteți evalua (simbolic, +1/-1pma) ecoul:   APRECIEZ -- DEZAPROB