myra_gabriela - Activitate pe AFA
1. Impresii publicate // 3 total
O vacanta foarte frumoasa!
Jun-2011Am fost destul de impresionata de conditiile oferite de acest hotel pentru banii platiti.
Am fost cazati la etajul 1 intr-o camera destul de spatioasa si curata dotata cu: ac, tv (protv international, tvr1) frigider, balcon cu 2 scaune si o masa plastic, si o baie cu dus.
Piscina era curata si [...] citește
O vacanta foarte frumoasa!
Sep-2012Peisajul de la hotel e de vis, hotelul fiind situat pe o colina, iar orizontul iti taie respiratia.
Personalul e atent si dragut, iar piscina curata dar apa putin cam rece. Un avantaj al acestui hotel e micul golf unde se poate face plaja, dar atentie la aricii de mare.
Mancarea era destula, f. [...] citește
O vacanta relaxanta
Jul-2012Inaite de a pleca in aceasta vacanta am ales sa ma informez cu privire la acest hotel. Desigur am citit pareri pro si contra dar in mare parte am vrut sa vizitez statiunea Balcik cazarea fiind doar necesara.
Ajunsi la hotel Ahilea prima impresie a fost frumoasa, hotelul avand mai multe corpuri, [...] citește
total 3 articole încărcate de acest utilizator
2. Ecouri scrise
Nu a scris (încă) niciun ECOU
3. Solicitări CMR trimise
Nu a trimis (încă) nicio Solicitare CMR.
4. Răspunsuri scrise
Nu a scris (încă) niciun RĂSPUNS
3. Solicitări OFERTE personalizate
Nu a trimis (încă) nicio SOL.OFERTĂ.