ux130338 - Activitate pe AFA
1. Impresii publicate // 1 total
Foarte mulțumiți!
Jul-2022Ăștia care nu recomandati, ori sunteți foarte fustrati ori nu știți să faceți diferență între raportul calitate preț. Am plătit 1650 eur pentru 2 adulți și un copil de 9 ani cu avion din Timisoara in iulie 2022. Drept este că anul acesta preturile au crescut aproximativ cu 200 eur [...] citește
total 1 articole încărcate de acest utilizator
2. Ecouri scrise // 2 total
27.10.23 16:47@webmasterX: E nu cred că am folosit cuvinte obscene însă persoana in cauza nu cred ca a înțeles sensul cuvântului probabil si nu cred că e cazul să-mi atragă atenția la exprimare... fiind singura persoana deranjata pana acum. Să încercăm totuși să nu fim așa sensibili că e vai de [...]
LA REVIEW Foarte mulțumiți! - scris de ux130338 în rubrica OZ Side Premium Hotel [Evrenseki]
27.10.23 13:16@artemisa24: Vezi tu de gramatica ta... Era un mod de exprimare "ăștia"... dar nu-l înțelegi tu.
LA REVIEW Foarte mulțumiți! - scris de ux130338 în rubrica OZ Side Premium Hotel [Evrenseki]
Afișate 2 ecouri
3. Solicitări CMR trimise
Nu a trimis (încă) nicio Solicitare CMR.
4. Răspunsuri scrise // 24 total
21.09.25 14:18@MINA79: mai este un hotel în Side Sural Garden dar are 4 stele și este puțin mai departe de plaja însă de aceea vi-am făcut remarca cel de 5 stele, mi s-a părut un hotel vizitat și destul de ocupat. Eu am fost în 12-19 iulie, dar repet, la hotelul de lângă Sural, Von Resort Golden [...]
21.09.25 14:14@MINA79: Sural Resort din Side cel de 5 stele din Side este un resort fain situat lângă Von Resort Golden Coast unde am fost eu de exemplu. Are o plaja excelent de frumoasă, curata și nisip fin de culoare arămie fara pietre, scoici etc cu intrare f lina in apa. Era destulă lume cazata la el, [...]
17.09.25 23:09@MINA79: ca idee dacă luați bilet în oct - noiembrie sunt cele nai bune tarife, eu personal am fost în Side a 4-a oara plus ca este mult mai aproape de aeroport aprox 50 km și plaja este foarte bună cu nisip fin majoritatea și întrare lina în apa. Sper sa găsiți și un preț avantajos... [...]
17.09.25 18:27@MINA79: între 4 si 5 stele exista totuși o diferență. Puteți consulta TripAdvisor pentru cele mai bine rewie-uri și faceți comparație. Nu am fost nici unul din ele, dar pot totuși recomanda 5 stele în loc de 4.
16.11.24 11:55@Claudia MS: așa este, au fost diferente de preț de 4-5-600 eur chiar între Von resort și alte hoteluri similare. Daca sejurul este achizitiinat din noiembrie dec cel târziu preturile sunt cu aprox 4-500 eur mai mici fata de perioada de vară.
12.11.24 08:33@ux130338: mă scuzați dar păreți genul de turist cârcotaș oriunde v-ați duce nu cred că găsiți ceva pe placul dvs și aveți mereu obiecții. Noi in general românii suntem cârcotași dar nu ne uitam in ograda noastră. O zi buna!
12.11.24 06:43@gojavaler: nu știu când ați fost la Von Resort noi am fost anul acesta. Merg a 4 oară în Turcia pe un buget aprox de 2000 eur și de ce merg din nou tot aici? Pt că mi-a plăcut și s-a încadrat cel mai bine in așteptările mele, am găsit și alte hoteluri bune însă pt Turcia nu se [...]
11.11.24 09:29@anamaria86: cu un buget de 2100-2200 eur vă încadrați la acest hotel de 5 stele.
11.11.24 09:03@gojavaler: de ce nu recomandați Vin resort, ați fost acolo? Noi am fost și anul asta și anul viitor tot acolo am rezervat. Nu suntem o familie modestă dar nici foarte pretențioasă. Ați văzut plaja și apă cum sunt? Ați gustat mâncărurile de la hotel? Eu vorbesc din experiența [...]
11.11.24 08:20@anamaria86: va recomand Von resort Golden Coast, are 10 topogane, plaja este superbă, nisip fin, intrare foarte lină in mare, mâncarea este buna, un resort excelent pt familii cu copii. Distanta fata de aeroport 53 km ceva de genul.
09.01.24 06:32Am reușit totuși să rezerv din noiembrie la Von Resort Golden Coast, 2089 eur cu plecare din 15 august pt 2 adulți și un copil 11 ani. Și așa mi se pare mult pt Turcia, dar sub 2000 eur nu am găsit nimic cat de cat satisfăcător.
08.01.24 21:08@alina1988: Hotelul Kamelia foarte bun din toate punctele de vedere,
toate hotelurile din lanțul Kamelia sunt f ok, plaja Evrenski superbă,
insa pt 2 adulți și 1 copil in august am primit oferta de 2500 eur avion din Timișoara. Mi se pare totuși scump, preturile au crescut fata de anul [...]
17.09.23 14:49@Simina Bandi: depinde acum și de perioada in care mergeți, la Oz Premium prețul a fost minim 1800 eur pentru 2 adulți și un copil, dar spre sfârșit de august prețul a crescut cu 300 eur că sa va faceți o idee. Oz Premium este puțin mai aproape de plaja decât Side Royal și Side Palace.
17.09.23 14:34@Simina Bandi: Buna ziua. Eu personal va recomand Oz Premium Side, plaja este foarte aproape la 5 min de mers pe jos, foarte curata cu nisip fin, mâncarea bună, iar apa este limpede și nu este adanca. vezi impresii
Peste 3000 de rewie-uri vedeți pe Tripadivsor, hotelul are nota 4.5
16.09.23 13:59@tm67bru: fiecare vorbește din propria experiență, unii din auzite altii din avion. Eu personal nu as da plaja din Side pt Lara sau Belek și nu generalizam, sunt plusuri și minusuri peste tot, însă dacă vorbim de raport calitate preț cred că Side este nr. 1 in Antalya.
16.09.23 10:25@nicole33: eu mi-am spus părerea, fiecare are dreptul să aleaga ceea ce dorești, nu dezinformez nimic, găsești bolovani chiar și în Belek și în Side in anumite zone. Eu am recomandat o plaja din Side care corespunde cerințelor. Nu va mai dați rotund și filozof că nu e cazul. Vorbind [...]
16.09.23 09:16@IonPop: in Side plaja Evrenski este cea mai frumoasa plajă, mergi 200 m în apa și apă este tot mica.
Hotel Oz Premium va recomand vezi impresii. hotel Alahambra de exemplu nu recomand, s-a stricat treaba acolo de vreo 2 -3 ani, am auzit tot felul de probleme enterocolite, mizerie, etc [...]
04.09.23 21:40@sempreturist: @Georgiana Sa este foarte departe ☹️ sunt 120 km de la aeroport... pe care ii faci in vreo 3 ore jum minim.
Noi am fost in Side, 57 km de aeroport și am mers 1 ora jumătate cu tot cu opririle agenției...