ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 05.05.2020

Descoperă Kinira și împrejurimile

Vacanta reusita (2)

TIPĂREȘTE URM de aici

Bungalows Loutrou - Kinira

Este o zona cu plaje cu nisip, in marea majoritate, linistite.

Majoritatea sunt amenajate, cu taverne cu bunatati la preturi mici,

Din capitala insulei - Limenas (care este si port) sunt aproximativ 30-45 min de condus

Este situata pe coasta de est.

LOCAȚIE și ÎMPREJURIMI

Intalnesti paduri de conifere si maslini.

despre DISTRACȚIE & RELAXARE

Nu ai prea multe variante de distractie.

Nu exista baze sportive. Totusi poti bate mingea sau juca badminton, dar cam atat. Nu exista baza spa.

Te poti delecta cu un rasarit de soare frumos.

In schimb este liniste.

Trimis de dei in 05.05.20 23:14:52
Validat / Publicat: 06.05.20 17:06:38
  • A fost prima sa vizită/vacanță în GRECIA

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (dei); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

webmasterX [06.05.20 17:05:48] »

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_add9.p ... 99450&hid=23100

mishu [06.05.20 20:47:36] »

@dei: As fi vrut sa nu comentez, dar nu ma pot abtine, sunt convinsa ca ai poze, deci ai ce ne arata, si de asemenea si mai multe de povestit.

Vara trecuta am trecut si noi prin Kinira, doar cat sa ne oprim si sa luam masa la Agorastas (despre care am povestit de curand) si chiar daca nu am vazut plaja, sau altele prin zona, totusi cred ca este un loc care este frumos.

Felicitari, votat cu drag.

dorgo [07.05.20 11:06:59] »

@dei

La review-urile tale care au fost selectate ca fiind "de interes editorial crescut", cel mai mult mi-au placut fotografiile. Sunt fantastice! . Una dintre ele (macar) sau poate chiar fiecare, pe rand,  ar trebui sa figureze si la "fotografia saptamanii"!!

dei, dorgo, mishu