ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 13.01.2020
ÎNSCRIS: 03.07.09
JAN-2020
PREȚ SEJUR 250 eur ?

D10 Garni Hotel [Zemun]4

NB: Review-ul a primit „Punctaj Adițional Actualizare RUBRICĂ— (1) la momentul publicării, în rubrica curentă nu existau impresii din anul curent sau anul trecut ; — (2) depășește pragul minim calitativ & cantitativ al descrierii. Voturile FB/FU, B/U sunt de valori semnificativ mai mari.
[fb]
NOU TIMP CITIRE: 1 MIN

D10 Hotel Garni — Impecabil

Hotelul aflat in zona istorica Zemun este ideal pentru cei aflati in tranzit spre Croatia, Italia, etc. Este aflat in apropiere de autostrada.

Hotelul este nou, cu un design modern, totul este nou, impecabil de curat.

Micul dejun este unul din cele mai bune de care am beneficiat vreodata in calatoriile noastre.

Cred ca am avut cea mai frumoasa camera, cu o terasa imensa. Vara este foarte frumos sa stai pe terasa.

Hotelul are parcare acoperita si gratuita. Va puteti plimba cu Bicicleta pusa la dispozitie de hotel pe faleza Dunarii.

Noi am lasat masina in parcare si am mers in centru cu autobuzul.

Sunt mai multe autobuze (84,704,706,707) care tranziteaza zona, unele din ele sunt expres si ajungi foarte repede in centru.

Categoric daca vom reveni in Belgrad vom sta tot la acest hotel.

Raportul calitate/pret este excelent.

scuze am apasat gresit. Hotelul este in Belgrad/Zemun

[fb]
Trimis de catrinel in 13.01.20 10:59:25
Validat / Publicat: 13.01.20 13:07:13
  • A fost prima sa vizită/vacanță în SERBIA

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (catrinel); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P12 Bradutul din sala de mese

Puteți VOTA acest articol: voturi de valoare mărită

webmasterX [13.01.20 13:06:37] »

Bună recomandarea

Mutat în rubrica "D10 Garni Hotel [Zemun], BELGRAD [BEOGRAD]" (nou-creată pe sait)

webmaster [13.01.20 13:27:01] »

— (1) la momentul publicării, nu existau impresii recente în rubrica curentă;

— (2) depășește pragul minim calitativ & cantitativ necesar unei astfel de selecții.

• INFO: Membrii AmFostAcolo beneficiază de oferte speciale pentru această destinaţie - Solicită o ofertă personalizată

pagină generată în 0.050961971283 sec