ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 19.10.2019
ÎNSCRIS: 05.05.12
STATUS: PREMIUM
LUNA
OCT-2019

Unde mâncăm în zona Vrșeț?

NB: Articol selectat ca fiind „de interes editorial crescut— (1) la momentul publicării, nu existau impresii recente (din anul curent sau anul trecut!) în rubrica curentă; — (2) depășește pragul minim calitativ & cantitativ al descrierii. Voturile FB/FU, B/U sunt de valori semnificativ mai mari.
[fb]
NOU TIMP CITIRE: 1 MIN

Dinar Etno Restaurant, Varset, Serbia

Plasat ceva mai departe de artera principala, restaurantul a fost o surpriza foarte placuta.

Decor etnic, rustic, cu pereti din caramida veche si o pivnita racoroasa, mancare extraordinar de buna la preturi rezonabile, servire foarte atenta, cadou un vin din partea casei si vorbitori de limba romana.

O singura mirare am, legata de regimul de rezervari: ni s-a spus intai ca se intra numai pe baza de rezervatie, apoi am asteptat, au gasit o masa libera in pivnita, numai ca restul meselor erau goale si cand am sosit, si cat timp am mancat, si cand am plecat.

Recomand!

Localizare:google MAPS

[fb]
Trimis de marijuan in 19.10.19 18:45:36
Validat / Publicat: 20.10.19 10:36:29

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (marijuan); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P01 [fără descriere]

Puteți VOTA acest articol: voturi de valoare mărită

webmasterX [20.10.19 20:21:05] »

Mutat în rubrica "Unde mâncăm în zona Vrșeț?, VRSAC (VARSET)" (nou-creată pe sait)

webmaster [20.10.19 20:35:00] »

— (1) la momentul publicării, nu existau impresii recente în rubrica curentă;

— (2) depășește pragul minim calitativ & cantitativ necesar unei astfel de selecții.

• SOCIALs

pagină generată în 0.039439201355 sec