ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 28.09.2019
PREȚ SEJUR 1240 euro ?
REGIM MASĂ UAI

AUTORUL NU ar recomanda

LTI Mahdia Beach Hotel4

Mahdia Beach sau mai bine nu

Vreau sa va povestesc despre experienta mea la Mahdia Beach.

Am ajuns in jurul pranzului si am fost intampinati de 2 receptioneri care nu stiau engleza aproape deloc, am primit camerele care erau oribile, mobilier vechi, mucegai si chiar soparle.

Am cerut o alta camera si am fost asigurati ca primim a doua zi, asa a si fost, de data asta o camera ok.

Legat de mancare pot spune ca a fost sub orice critica.

La micul dejun doar parizer ca si carne iar in rest oua fierte crude, oua ochiuri crude si omleta cruda si ceva tentative de salate, pranzul era ok doar la snack bar unde am mancat placinte cu ton si cartofi prajiti tot sejurul iar la cina rar se gasea ceva ok.

Legat de cina a la carte, a fost doar una pe sejur la fel de oribila.

Echipa de animatie groaznica, acelasi program demodat in fiecare zi.

Staff-ul foarte [***], nu puteai lasa fetele din ochi o clipa ca veneau toti sa le abordeze.

Mahdia ca si statiune nu are nimic de oferit, un fel de Saturn al Romaniei maxim.

Singurul plus al acestei statiuni a fost marea si plaja care au fost foarte ok.

In concluzie nu recomand acest hotel, evitati pe cat puteti iar daca agentul va propune asa ceva cautati altul.

Trimis de Madalin500 in 28.09.19 21:22:25
Validat / Publicat: 28.09.19 22:25:19
  • A fost prima sa vizită/vacanță în TUNISIA
Adn. FAVORITÎncarcă VIDEO

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Madalin500); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 22.00 EUR pe cameră

webmasterX [28.09.19 22:24:18] »

@Madalin500: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.