ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 15.06.2010
2 AD. + 1 COPII

AUTORUL NU ar recomanda

Kaliakra Palace LTI Hotel4

ARTICOL ARHIVAT

Cel mai nasol hotel la care am fost in Bulgaria

O sa fiu concis in incercarea de a caracteriza cat mai corect acest hotel:

-parcarea mica, dar gratuita. La plecare mi-a luat 30 minute sa ies. Dar masina a fost in siguranta.

-personalul morocanos si incompetent; animatori aproape zero, cameriste putine; impresia generala de improvizatie;

-camera mare dar murdara; baia neingienizata! Din discutiile avute cu alti romani, am nimerit totusi bine, lasand 10 euro la receptie. Desi nu aveam camera cu vedere la mare, am obtinut una. Asta a fost singura consolare deoarece vedeam in fiecare zi rasaritul; in rest lenjerie neschimbata, prosoape la fel, de o culoare dubioasa;

-pozitia hotelului excelenta, aproape de centru, pe plaja unde aveai destul loc sa-ti pui prosopul; mi se pare o golanie suprema pretul abject la inchiriat accesoriile soioase de plaja;

-despre mancare e de rau: proasta, lipsita de diversitate, baietelul meu de 6 ani a suferit o toxiinfectie alimentara; mai mult nu cred ca este de spus;

In concluzie nu recomand acest hotel, practic este de 2 stele, mai bine dai un ban in plus si-ti faci o rezervare la unul ca lumea. Scorul obtinut pana acum din review-uri este cel corect. Evitati-l.

Trimis de Tetea in 15.06.10 11:32:20
VIZUALIZĂRI: 1980INFO ADIȚIONALE
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: Nessebar: IFA Nessebar Mare Nisipuri: Hotel Atlas;

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Tetea); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

valimi [15.06.10 11:59:04] »

Review util, partile negative ne sunt folositoare la alegerea unui hotel, multumim pentru semnal.

puncte de la mine!

zena [15.06.10 14:31:20] »

Multumim pentru sfaturi. Dar ma gandesc ca totusi sa alegi un hotel de 4* nu ar trebui sa fie o alegere proasta. Si toate astea s-au intamplat intr-o perioada cand bulgarii aveau servicii mai bune si mai ieftine decat avem noi.

Tetea [06.07.10 07:59:29] »

De acum incolo o sa ma uit la detinatorul hotelului, si ca o opinie personala o sa evit hotelurile detinute de bastinasi in favoarea celor detinute de lanturi serioase.

Este adevarat, si pretul este altul, dar pentru 1-2 saptamani la mare pe an, merita diferenta.

Tetea, valimi, zena

pagină generată în 0.0558519363403 sec