ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 24.05.2019
DIN: Iaşi
ÎNSCRIS: 24.05.19
STATUS: UCENIC
SEP-2017
PREȚ SEJUR In jur de 1100euro cu transport ?
REGIM MASĂ Al
2 AD. + 1 COPII -- v: 8 luni

Elmi Suites Hotel4

[Elmi Suites]

A fost vacanta perfecta.

Am platit o camera standard si am primit family room cu balcon foarte mare, patut pentru copil, vedere la mare.

Mancarea a fost foarte buna, diversificata, varietati turcesti, cretane etc.

Plaja aproape, f mica dar foarte frumoasa.

Curatenie se facea zilnic.

Am citi foarte multe pareri negative despre acest hotel dar eu chiar nu gasesc ceva sa nu-mi fi placut.

Personalul amabil.

In fiecare vara imi petrec concediulin Grecia dar nicaieri nu m-am simtit atat de bine cum m-am simtit la Elmi Suites.

Trimis de Roxanaflavia in 24.05.19 21:54:22
Validat / Publicat: 25.05.19 09:58:23
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în GRECIA. A mai fost în/la: Thassos, Salonic, Rodos, Olimpic Beach, Lefkada, Corfu, Zakinthos,
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Croatia, Muntenegru, Antalya, Slovenia, Italia, Franta, Austria, Germania
Adn. FAVORITÎncarcă VIDEO

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Roxanaflavia); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

webmasterX [25.05.19 09:57:38] »

@Roxanaflavia: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 86&ridAnt=93698

Te-am ruga să (re)verifici coordonatele GPS ale acestei destinaţii pe harta interactivă AFA. Ne poți spune dacă-i ok? (mărește zoom-ul cât e necesar, până la afișarea la nivel de stradă - dacă-i posibil)