ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 08.05.2019
DIN: Constanţa
ÎNSCRIS: 18.05.15
STATUS: PREMIUM
MAR-2019
PREȚ SEJUR 39 lire sterline ?
REGIM MASĂ FARA MASA
2 AD. + 1 COPII -- v: 10

la PMM* = 43 GBP

Ibis Budget Luton Airport [Luton]3

Ibis Budget Luton Airport

TIPĂREȘTE URM de aici

Avand in vedere ca avionul de la Londra la Constanta pleca la ora 05.45 si deci trebuia sa fim in aeroport pe la ora 04, am ales sa stam ultima noapte la Ibis Budget Luton Airport. Hotelul se afla in apropierea aeroportului si este destul de nou (2017). Distanta de la hotel pana la intrarea in aeroport se parcurge pe jos cam in 10 minute.

Am rezervat pe booking o camera tripla, 39 lire, doi adulti si un copil, fara mic dejun.

Camera era mica spre foarte mica dar curata. Mai mica de atat nu cred ca se poate face. Nu avea nici dulap pentru haine pentru ca al treilea pat iesea dintr-un dulap :)). Este facuta special sa stai o noapte sau cateva ore in cazul nostru. Am ajuns la hotel pe la ora 21 si la ora 03.30 am plecat :). Fara:masuta, frigider, dulap, seif, doar un amarat de scaun de plastic.

Patul mare era confortabil, cel mic nu prea, avand in vedere ca este un pat pliabil. Prosoapele erau curate. Cearceaful de pe patul mare era curat, cel de pe patul din dulap cred ca era ramas de la alt oaspete.

Cand am ajuns era destul de frig in camera. Am pornit aerul conditionat si pana sa se incalzeasca a mai durat ceva timp.

Personalul de la receptie era cam tamaie, un indian care nu prea stia engleza, dar pana la urma ne-am inteles.

Pentru o noapte este ok cazarea in acest hotel.

O zi buna si cat mai multe calatorii

Trimis de paulcta in 08.05.19 18:10:42
Validat / Publicat: 09.05.19 08:27:32
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în MAREA BRITANIE.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (paulcta); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

Puteți VOTA acest articol: voturi de valoare mărită

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 43.00 GBP pe cameră

webmasterX [09.05.19 08:26:11] »

Mutat în rubrica "Ibis Budget Luton Airport [Luton], LONDRA" (nou-creată pe sait)

paulcta [09.05.19 10:19:14] »

@webmasterX: Poziţionarea pe hartă este ok.

webmaster [09.05.19 10:54:29] »

— (1) la momentul publicării, nu existau impresii recente în rubrica curentă;

paulcta