ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 13.04.2019
PREȚ SEJUR 350 cazare ?
REGIM MASĂ Fără masă
2 AD. + 2 COPII -- v: 1

Bejar Hostel / Aparts2

Bejar Apartments (bebe călător)

Bună ziua!

Ieri ne-am întors din Barcelona, unde am fost pe o perioada de 5 zile (4 nopți) cazați într-un apartament ce aparține de hostel Bejar.

Apartamentul este pe aceeași stradă cu hostelul. Zona este foarte bună fiind aproape de stații de metrou, gară, magazine, centrul comercial Arenas și Fântână magică.

Noi am fost împreună cu fiul nostru în vârstă de 1 an, de aceea apartamentul a fost cel mai potrivit pentru noi. Astfel, am reușit să ii pregătim lui micul dejun și cina la cazare.

Apartamentul este compus din dormitor, baie, living și bucătărie împreună, plus un balcon.

Bucătăria este dotată cu tot ce este nevoie pentru a găti. Am găsit sare, zahăr și ceai. Ulei, oțet sau alte condimente pentru gătit nu au fost dar nici nu am avut nevoie.

Un dezavantaj al acestei cazări este baia, la care se ajunge din dormitor, iar la dus nu este nici măcar o perdea, încât cei din dormitor va pot vedea în toată splendoarea în timpul dusului. În ceea ce privește toaleta, aceasta este ferită de priviri deoarece are o ușă. Aspectul băii se observa și în pozele puse în ofertă.

Un alt dezavantaj este cel al pereților foarte, foarte subțiri. Sunt atât de subțiri încât auzi ce vorbesc cei din celalalt apartament.

Cu toate acestea, nu am avut probleme cu somnul nici noi și nici copilul, asta poate și din cauza ca eram rupți de oboseala după atâta umblat.

În concluzie, as alege din nou această cazare în ciuda celor doua dezavantaje.

Trimis de Eledeea in 13.04.19 10:42:08
Validat / Publicat: 13.04.19 11:51:29
  • A fost prima sa vizită/vacanță în SPANIA

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Eledeea); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

Puteți VOTA acest articol: voturi de valoare mărită

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 25.00 EUR pe cameră

webmasterX [13.04.19 11:50:27] »

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 47&ridAnt=93065

Te-am ruga să (re)verifici coordonatele GPS ale acestei destinaţii pe harta interactivă AFA. Ne poți spune dacă-i ok? (mărește zoom-ul cât e necesar, până la afișarea la nivel de stradă - dacă-i posibil)

webmaster [13.04.19 17:27:28] »

— (1) la momentul publicării, nu existau impresii recente în rubrica curentă;

Eledeea [14.04.19 13:12:46] »

@webmasterX: Nu am făcut poze la cazare. Pozele de pe booking reflectă realitatea. Coordonatele GPS sunt bune.

Eledeea