ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 31.07.2018
2 AD. + 1 COPII -- v: 7

la PMM* = 999 NOK

Scandic Neptun Hotel4

Scandic Neptun hotel Bergen

Hotelul este situat chiar in centrul orasului Bergen, aproape de intrarea in fiord si de faimoasa piata de peste.

Este un hotel de 4 stele. Camerele sunt relativ spatioase, baile sunt mari cu incalzire prin pradoseala, ceea ce iti confera un confort sporit, mai ales pentru cei frigurosi.

La micul dejun mancarea este din plin, variata, ai de unde alege si este de altfel foarte buna. Cred ca este printre putinele hoteluri de 4 stele unde chiar am baut smoothiuri proaspat facute, nu doar sucuri contrafacute.

Este un hotel pe care il recomand, ca si raport calitate/pret/pozitie, avand una dintre cele mai bune pozitii in Bergen, la pretul pe care il cere si la conditiile pe care le ofera.

Recomand.

Citește și CONTINUAREA aici

Trimis de Daiza in 31.07.18 10:55:24
Validat / Publicat: 31.07.18 11:39:53
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în ȚĂRILE SCANDINAVE. A mai fost în/la: Bergen, Norvegia

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Daiza); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P03 [fără descriere]

Puteți VOTA acest articol: voturi de valoare mărită

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 999.00 NOK pe cameră

webmaster26 [31.07.18 11:39:40] »

@Daiza: Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 86&ridAnt=87982

Mutat în rubrica "Scandic Neptun Hotel, BERGEN" (nou-creată pe sait)

Daiza [31.07.18 13:47:53] »

@webmaster26: DA ESTE OK LOCATIA.

webmasterX [31.07.18 16:15:01] »

@Daiza: Mulțumiri pentru amabilitatea cu care ai dat curs solicitării de a încărca fotografii.

Daiza [31.07.18 16:32:04] »

@webmasterX: Din pacate nu am mai multe poze din hotel fara noi (uratii )

webmaster [01.08.18 08:02:49] »

Daiza [01.08.18 10:09:25] »

@webmaster: nu inteleg ce inseamna acest lucru, deoarece nu am mare experienta cu punctajul pe site.

trebuie sa fac ceva anume?

iliematei [31.12.20 01:03:42] »

Buna seara! Deoarece Norvegia face parte din planurile mele viitoare si vreau sa fiu documentat, va rog,   daca doriti sa-mi lasati o adresa de mail sau un ok la [..]. Va multumesc!

webmaster39scris / TELEFON [31.12.20 07:30:38] »

@iliematei:  Pe AmFostAcolo nu acceptăm postarea în clar a informaţiilor cu caracter personal (nume, numere de telefon, adrese de mail etc). Aceste info se pot trimite/primi însă prin mesaje private, destinatarul primind aceste mesaje în aceeaşi căsuţă de mail în care primeşte şi înştinţările despre ecouri.

Pentru a transmite un mesaj personal: click pe linkul "mesaj pers" afişat la fiecare ecou, lângă username (ori click pe username, apoi - în fereastra nou-deschisă - pe linkul "trimite mesaj pers").

Notă: Este necesar ca destinatarul să aibă bifată opţiunea ACCEPT PRIMIRE MESAJE DE LA CEILALŢI UTILIZATORI. Opțiunea se poate seta/deseta din secțiunea CONTUL MEU.

Daiza, iliematei

pagină generată în 0.0513741970062 sec