ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 23.11.2017
NOV-2017
team-building
PREȚ SEJUR --- ?

Freizeit In Hotel4

NB: Articol selectat ca fiind „de interes editorial crescut— (1) la momentul publicării, nu existau impresii recente în rubrica curentă; — (2) depășește pragul minim calitativ & cantitativ al descrierii. Voturile FB/FU, B/U sunt de valori semnificativ mai mari.

Elegant si curat

Am fost în calatorie de servici pentru un târg din Hanovra. Este un hotel așezat la marginea orașului, foarte aproape de autostradă. Are un centru spa în care nu am avut timp să intrăm, dar care avea destul de mulți clienți, încă de dimineață.

Camerele sunt spațioase, foarte curate și elegante. Patul și perinile foarte comode. Pentru a avea căldură suficientă am dat micuțul calorifer din cameră la maxim (poziția 4), iar în baie nu este calorifer. Baia e frumoasă, spațioasă cu toate cele necesare.

Micul dejun este bogat, însă cafeaua arată ca ceaiul (inițial am crezut că am greșit recipientul).

În apropiere (500 m) există un centru comercial cu mai multe magazine universale sau de bricolaj.

Trimis de dognean in 23.11.17 14:59:56
Validat / Publicat: 23.11.17 15:54:03

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (dognean); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P07 Camera spre ieșire.

Puteți VOTA acest articol: voturi de valoare mărită

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 86.40 EUR pe cameră

webmasterX [23.11.17 15:52:59] »

Mutat în rubrica "Freizeit In (Hotel), GOTTINGEN" (nou-creată pe sait)

webmaster [23.11.17 17:46:51] »

— (2) depășește pragul minim calitativ & cantitativ impus unei astfel de selecție.

dognean [24.11.17 14:42:56] »

@webmasterX: Da, este corect.

dognean

pagină generată în 0.0501120090485 sec