ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 12.10.2017
prieteni
PREȚ 3600 ?

Turist in Varadero

Varadero... plaja divina

... pentru cine cauta nisipul alb, apa limpede si cristalina, oamenii cei mai primitori, Varadero este raspunsul! recomand de asemenea excuriile la micile insule din imprejuri pe care ei le numesc cayos (cayo blanco, cayo largo) !

... la capitolul figuranta, nu trebuie sa va preocupati, Cuba fiind una din cele mai sigue destinatii din lume datorita regimului comunist ce controleaza forte bine tema de siguranta a turistului!

... pe larga relaxare si plaja frumoasa, Varadero ofera si viata de noapte forte variata!

... eu am fost cazat la hotel Villa cuba, nu se ridica la standardele unui hotel de 4 stele, ceea ce pretinde ca este, dar pt Cuba este mai mult decat suficient!

Trimis de flo.anoaica in 12.10.17 16:43:59
Validat / Publicat: 12.10.17 18:37:07
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în CARAIBE. A mai fost în/la: la havana
  • Alte destinații turistice prin care a fost: dubai, maroc, spania, franca, italia, slovenia, germania, anglia, portugalia etc\

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (flo.anoaica); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

webmaster26 [12.10.17 18:36:56] »

@flo.anoaica: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

eu am fosa cazat la hotel Villa cuba

Poţi folosi linkul SCRIE IMPRESII (se deschide într-o fereastră nouă)

krisstinna [13.10.17 19:30:39] »

@flo. anoaica: Ce sărac ai fost în cuvinte și in poze

La o așa destinație puteai fi mai generos

Super tare ești in poze, foarte haios. Ai asortat șortul cu brățara și cu apa.

Poate mai ai povesti de prin Cuba, ar fi interesant de citit. Picanterii, bârfe despre comuniști, nimic amuzant?