ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 08.10.2017
REGIM MASĂ Dp
PREŢ SEJUR: 630 euro

AUTORUL NU ar recomanda

Ponti Beach Hotel [Ponti]2

Camere Ponti Beach, dezamăgitor...

Am rezervat pe data de 15 09 2017 bilete pt 6 nopti cu demipensiune de la agentia [***] care ne-a prezentat hotelul Ponti Beach ca fiind un hotel de 3☆ si ne-a aratat cateva poze superbe cu hotelul.

In data de 18 am ajuns in Lefkada si in jurul amiezii la hotel, am primit cheia de la personal si am fost condusi spre camere care... surpriza... erau in alta cladire pe care nu am vazut-o in nici macar o poza, mizerabile si miroseau foarte urat,

nemultumiti am luat legatura cu agentia si am primit alte camere la fel de care nu am fost multumiti,

cerand sa fim cazati la hotelul care ne-a fost prezentat in Romania ni s-a spus ca nu au camere decat cu vedere la munte nicidecum pentru ce am platit noi.

Concluzia: foarte nemulțumiți si de hotel si de agentia [***]...

Trimis de Claudobos26 in 08.10.17 10:23:25
Validat / Publicat: 08.10.17 12:11:22
  • A fost prima sa vizită/vacanță în GRECIA

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Claudobos26); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com

webmaster45 [08.10.17 12:10:32] »

@Claudobos26: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

ATENȚIE! referirile la AGENȚII și alte entități din România care funcționează pe principii COMERCIALE (portaluri web de profil etc) sunt INTERZISE

Puteți trimite, în schimb, aceste informații prin intermediul mesajelor personale (pe privat) - click pe numele utilizatorului, apoi, în fereastra nou-deschisă, pe linkul "Trimite mesaj pers".