ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 25.08.2017
REGIM MASĂ A.I.
10 AD. + 1 COPII -- v: 9

AUTORUL NU ar recomanda

The Roxy Luxury Nature (ex Aurum Exclusive, ex Club Marmara) 5

NB: Articol selectat ca fiind „de interes editorial crescut— (1) la momentul publicării, nu existau impresii recente în rubrica curentă; — (2) depășește pragul minim calitativ & cantitativ al descrierii. Voturile FB/FU, B/U sunt de valori semnificativ mai mari.

Aurum Exclusive Club - Didim

Aurum Exclusive Club sau Aurum Marmara

O camera mai mizerabila ca cea in care am stat sper sa nu mai gasesc niciodată. Un miros de canal venea pe ventilatia de la aer conditionat de care nu am scapat tot sejurul. Nici grupul cu care am venit nu venea sa ne viziteze din cauza mirosului.

Cand am solicitat schimbarea camerei mi s-a raspuns ca ei nu au camere libere, sunt in plin sezon si mi-au dat cu un spray de camera.

Nici ceilalti din grup nu am fost mai norocosi, (pereti cu igrasie, sau scorojiti) dar a mea le intreceea pe toate.

Curatenia lasa de dorit. Cearceaful nu a fost schimbat tot sejurul.

Am ramas fara curent si am alergat de 3 ori la receptie sa vina cineva si vreo 2 manageri prin resort sa repare curentul.

De păianjeni si tot felul de insecte nu va mai spun.

O doamna din Germania cu care am vorbit a dormit 2 zile pe jos deoarece nu a mai avut pat sumplimentar si nici ce alta camera sa ii dea.

Am solicitat pat suplimentar pentru copil de 9 ani si mi-au adus patut de nou nascut.

Ce are bun acest hotel sunt: mancarea si peisajele superbe, minunate, extraordinare. La acestea nu am nimic de reprosat.

Agentul de turism care a venit dupa 2 zile sa ne cazeze si care ar fi trebuit sa ne astepte la hotel cand ajungem a zis ca tot lantul de hoteluri AURUM lasa de dorit la capitolul curatenie.

Trimis de M.T in 25.08.17 12:28:27
Validat / Publicat: 25.08.17 14:20:28
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în TURCIA. A mai fost în/la: in Kusadasi la Surmeli si LeBlue in Bodrum in Alanya

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (M.T); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

Puteți VOTA acest articol: voturi de valoare mărită

webmasterX [25.08.17 14:20:05] »

@M.T: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 18&ridAnt=81228

cosminap [25.08.17 15:14:49] »

Wow! Multumesc ca m-ai ajutat sa-l scot din lista de optiuni pentru 2018!

webmaster [25.08.17 16:54:11] »

webmaster26 [25.08.17 18:16:37] »

@M. T: Am setat în program coordonatele GPS ale acestei destinaţii, rezultând următoarea poziţionare pe hartă -- click aici.

M.T [25.08.17 18:50:12] »

@cosminap: cu placere. Nu e de recomandat.

Du-te in statiunile turistice cunoscute. Recomandare Bodrum

cosminap [25.08.17 19:29:01] »

@M. T: Am fost tot în Didim, la Aquasis, dar a fost super!

Îmi pare rău că nu ați avut o vacanță perfectă!

webmasterX [25.08.17 19:45:13] »

@M. T:

Recomandare Bodrum

Poţi folosi linkul SCRIE IMPRESII (se deschide într-o fereastră nouă)

cosminap, M.T