GRAD SATISFACȚIE
NOTARE MEDIE REZULTATĂ
Sintrivanis Resort Beach Studios & Apts [Paralia Skotinis](încă) NECLASIFICATĂ / MENIU
Nu as reveni aici
Am revenit de 2 zile de la SINTRIVANIS. Am fost cazati in cladirea de studiouri.
Primul inconvenient a fost ca la sosire, prietenii cu care eram au primit camera tripla desi platisera apartament cu 140 euro in plus, pur si simplu de la receptie au zis ca nu au apartament disponibil.
Camerele destul de murdare, unele cu mucegai pe pereti sau macar cu miros de mucegai. Curatenie zilnic asa ca sa zica ca se face, dadeau de 2 ori cu mopul si matura pe mijloc, sub paturi puteai planta rosii.
Distanta pana la plaja vreo 250-300m.
Piscina destul de curata si apa calda. Peisaj frumos.
Nu as reveni la aceasta locație in special pentru lipsa curățeniei.
Am uitat sa spun ca in apartamentele de la parter erau cazați câțiva conaționali din Cluj care deși vorbeau ungurește ii trădau numerele de la mașini, făceau o gălăgie de nedescris pana noaptea târziu parca ar fi fost cazați doar ei acolo. Acest inconvenient nu era din pricina hotelului, era din pricina educației precare a unora.
Trimis de alexandru77* in 08.08.17 13:20:21
- Nu a fost singura vizită/vacanţă în GRECIA.
2 ecouri scrise, până acum, la acest articol
NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (alexandru77*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
- Coordonate GPS: 40.02284800 N, 22.58649500 E - neconfirmate încă
ECOURI la acest review
2 ecouri scrise, până acum, la acest articol
Mutat în rubrica "Sintrivanis Resort Beach Studios & Apts [Paralia Skotinis], LEPTOKARIA" (nou-creată pe sait)
--
Am setat în program coordonatele GPS ale acestei destinaţii, rezultând următoarea poziţionare pe hartă -- click aici.
Ne poţi spune dacă-i ok? (măreşte zoom-ul de pe hartă cât e necesar, până la afişarea poziţionării / încadrării la nivel de stradă etc)Articol selectat ca fiind „de interes editorial crescut” (interes crescut din pdv al politicii saitului!)
— e fie (1) dintr-o destinaţie apreciată ca „inedită”, fie (2) despre un obiectiv/destinație la care, la momentul publicării, nu existau impresii recente.
Voturile FB/FU, B/U sunt de valori semnificativ mai mari.
(Eventualele voturi exprimate anterior selecţiei au fost «convertite» în unele de 1300 PMA, respectiv 600 PMA)
- Folosiți rubrica de mai jos (SCRIE ECOU) pentru a solicita informații suplimentare sau pentru a discuta cele postate de autorul review-ului de mai sus
- Dacă ați fost acolo și doriți să ne povestiți experiența dvs, folosiți mai bine butonul de mai jos ADAUGĂ IMPRESII NOI
- Dacă doriți să adresați o întrebare tuturor celor care au scris impresii din această destinație:
in loc de a scrie un (același) Ecou în "n" rubrici, mai bine inițiati o
ÎNTREBARE NOUĂ
(întrebarea va fi trimisă *automat* tuturor celor care au scris impresii din această destinație)