ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 05.07.2017
2 AD. + 1 COPII -- v: 14

la PMM* = 400 DKK

Apart Oster Mogensbaek 4 [Sindal](încă) NECLASIFICATĂ

Øster Mogensbæk #4, o locatie excelenta

Pentru cine calatoreste cu feribotul din Hirtshals, aceasta locatie este perfecta. Faceti maxim o jumatate de ora pana acolo (cu o oprire la benzinarie pt a alimenta!!!).

Pretul pt o noapte de cazare este 80 de euro. Atentie! Se plateste in moneda locala.

Casa are doua dormitoare (unul cu pat matrimonial, altul cu doua paturi single), o sufragerie in care exista o canapea, baie, bucatarie.

Micile detalii, la care gazdele au fost foarte atente, ii confera personalitate.

Are si o zona in care pot fi parcate masinile. Nu necesita rezervare.

Va recomand cu incredere aceasta locatie!

Trimis de catalinioan in 05.07.17 03:47:53
Validat / Publicat: 05.07.17 09:03:00
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în ȚĂRILE SCANDINAVE.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (catalinioan); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

Puteți VOTA acest articol: voturi de valoare mărită

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 400.00 DKK pe cameră

webmasterX [05.07.17 09:00:51] »

Mutat în rubrica "Apart Oster Mogensbaek 4 [Sindal], AALBORG" (nou-creată pe sait)

webmaster [05.07.17 09:05:08] »

catalinioan [05.07.17 09:58:31] »

@webmasterX: Este ok

mishu [05.07.17 10:56:37] »

@catalinioan: Cred ca mi-ar fi placut sa vad mai multe poze din aceasta locatie deoarece atat de putin cat ai spus despre ea pare "lucrata" insa la amanunte.

Felicitari, votat cu placere.

catalinioan [05.07.17 11:57:52] »

@mishu: Voi cauta si alte poze. Am filmulet, dar nu stiu cum sa-l postez.

webmasterX [05.07.17 13:39:03] »

@catalinioan: Se pot ataşa videoclipuri / filmări din sejur, în două variante:

• 1 - dacă ai un cont personal de youtube: încarcă videoclipul acolo (setează-l să fie disponibil public) și ne scrii apoi link-ul aici
  • 2 - dacă nu ai un cont personal youtube: ne poți trimite fişierul (prin intermediul unui site de transfer); mai departe ne ocupăm noi = îl vom încărca pe canalul oficial AFA-Youtube, apoi îl vom atașa aici.
  • Dacă alegi varianta 2, vei primi indicații prin PM.
    (anunţă-ne că ai vrea să ataşezi un videoclip prin varianta 2: PM to web26)

catalinioan, mishu