ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 05.07.2017

AUTORUL NU ar recomanda

Penzion Slavia2

Deloc pe gustul nostru

Penzión Slávia

Am gasit greu pensiunea, desi aveam GPS si am introdus adresa care aparea pe Booking.

Am ajuns la o locatie unde se aflau alte cladiri, dar pensiunea noastra nu. Dupa ce am rugar un localnic sa ne ajute, am aflat adresa corecta si... iata-ne ajunsi la Penzión Slávia.

La receptie gasiti la orice ora pe cineva.

Personalul este amabil.

Am rezervat o camera tripla si am primit-o. A fost exact de suma platita: 33 de euro. Modesta.

Totusi, pozitia pensiunii suplineste minusurile.

La o suma modica nu putem avea pretentii!

Trimis de catalinioan in 05.07.17 03:32:11
Validat / Publicat: 05.07.17 08:53:23
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în SLOVACIA.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (catalinioan); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

Puteți VOTA acest articol: voturi de valoare mărită

webmasterX [05.07.17 08:52:47] »

Mutat în rubrica "Penzion Slavia, POPRAD" (nou-creată pe sait)

webmaster [05.07.17 09:02:36] »

catalinioan [05.07.17 09:57:17] »

@webmasterX: corect

elviramvio [06.07.17 09:26:04] »

@catalinioan:

Chestia cu pretul camerei/noapte nu este batuta in cuie, am avut cazari bune si foarte bune la sume acceptabile si cazari proaste la bani multi. Pacat ca nu am o situatie a cazarilor decat de cand scriu pe AFA, ar fi fost interesant sa-mi notez impresiile si inainte ca sa fac o comparatie buna.

Vacante frumoase sa ai!

catalinioan [08.07.17 02:25:25] »

@elviramvio: Asa este. Multumesc

catalinioan, elviramvio