ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 06.06.2017
JUN-2017
REGIM MASĂ Far masa
PREŢ SEJUR: 270

Kaliakria Resort [Topola]5

Articol publicat FĂRĂ NOTE; vezi mai jos motivele...

De exceptie..

TIPĂREȘTE URM de aici

Vreau sa precizez inca de la inceput ca nu am fost cazat in acest resort. Insa! Am stat la Topola Skies Golf & Spa care este exact in vecinatatea acestuia. Intr-o plimbare de seara, am decis sa vedem si noi care ne sunt vecinii ca si locatie.

Inca de la intrare se vede ca este altceva... Intregul resort este de fapt un mic cartier rezidential, cu cateva blocuri pe 3 nivele, cu parcari proprii si balcone uriase ce dau spre piscina infinita din centrul resortului.

Fiecare apartament este in asa masura "asezat" incat sa aiba o vedere de ansamblu asupragolfului sau a piscinei. Cred in mare masura ca este facut pentru vanzare, si dupa caz pentru inchiriere. Atata timp cat resortul exista pe site-ul de rezervari cu siguranta se poate inchiria. Exista si un mic supermarket cu produse undeva in stanga locatiei.

Piscina infinita si vederea catre mare face ca aceasta locatieisa fie o varianta pentru cei care doresc intimitate.

Minusul il reprezinta distanta catre plaja... Ptr cei carora le place marea si nisipul... trebuie sa mearga pana acolo cca 1,5 km...

In rest este o super locatie. As recomanda-o cu mare incredere!!!

Citește și CONTINUAREA aici

Trimis de coniss in 06.06.17 09:25:44
Validat / Publicat: 06.06.17 10:18:29
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (coniss); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com

webmaster [06.06.17 10:15:02] »

@coniss: Regulamentul AmFostAcolo nu acceptă reviews-uri (CU NOTE!!) de la unități de cazare la care nu ați fost cazați

În aceste cazuri, textele astfel încărcate sunt mutate, de obicei, ca ecouri la reviews-urile celor care au fost cazați acolo.

În cazul de față voi face însă o excepție, de dragul pozelor încărcate și pentru că reviews-urile de la acest hotel sunt rare.

Articolul va fi publicat însă FĂRĂ NOTE.

webmasterX [06.06.17 10:21:32] »

Am stat la Topola Skies Golf & Spa

Poţi folosi linkul SCRIE IMPRESII (se deschide într-o fereastră nouă)

webmaster [06.06.17 10:21:52] »

coniss [06.06.17 10:25:25] »

Multumesc. Pe masura ce vor creste nr review-urilor ilputeti sterge. Am zis ca este ceva mai mult decat este in prezent...

coniss