ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 30.03.2010
STATUS: AUGUSTUS
SEP-2008

Cinar Hotel [Yesilkoy]5

Eleganta si afaceri

Un hotel curat, elegant, pentru calatorii de afaceri. Nu am intalnit romani. Personalul hotelului e foarte amabil.

Daca nu esti obisnuit cu eleganta te simti stingherit. Am fost impresionata.

Il recomand nu numai pentru afaceri ci si pentru odihna. Piscina e plina cu apa din marea marmara, deci e apa fara clor. Exista si un salvamar si multi alti oameni in halate albe, imaculate, care te supravegheaza fara sa te deranjeze.

A fost un sejur relaxant.

Trimis de krisstinna in 30.03.10 20:14:44
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în TURCIA. A mai fost în/la: Oren, Kusadasi
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Germania, Polonia, Cehia, Slovacia

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (krisstinna); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P03 una dintre terase

• AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 90.00 EUR pe cameră

pepsi70ro [30.03.10 20:25:13] »

"nu am intalnit romani".

Ce vrea sa insemne lucrul asta? De bine sau de rau?

Apoi, din cate stiu eu orice piscina are obligatia sa puna clor in apa. Fie ca este din ocean sau din orice mare.

Este o norma internationala obligatorie pentru orice mare hotel care are in grija o astfel de piscina.

ps: bine ai venit printre noi!

magdalena [30.03.10 23:26:19] »

Cred ca e de bine ca nu a intalnit romani... L-am gasit si eu aici: click aici

Diaura* [31.03.10 15:16:42] »

Pentru ca nu sunt poze atasate te rog sa mi spui ce inseamna "Daca nu esti obisnuit cu eleganta te simti stingherit ".

magdalena [01.04.10 08:35:13] »

Probabil ca daca nu e locul tau acolo..., te ineci cu cafeaua!!

motaneata [22.04.10 23:49:12] »

Voi, cei vechi, sunteti rai!

Puteati fi mai blanzi, ce naiba, e primul review al Cristinei!

Bine ai venit Cristina!

ionescunic [23.04.10 06:30:54] »

Cristina! Bine ai venit dar incearca sa fii si tu mai darnica cu informatiile.

Exista piscine cu apa dulce, a caror apa este filtrata ecologic si in care nu se pune nici gram de clor. O astfel de piscina este cea a hotelului Aloha din Agios Gordios, Corfu. Unele persoane sunt sensibile la vaporii de clor, asa cum e sotia mea care era cat pe-aici sa-mi faca o bucurie de craciun in 2008, in toiul noptii nu mai putea sa respire decat stand in fund, nu se putea odihni deloc pentru ca se inneca. Din cauza clorului i s-a inflamat laringele si orice alta pozitie ii provoca o sufocare neplacuta.

Nu va dati seama ce gugaleam de zor si eu si ea pentru a cauta remediu. A doua zi am dat un telefon si am cumparat la sfatul unei matusi un spray de Ventolin de la farmacie care i-a reperat instantaneu aproape laringele.

Mihai18 [18.08.15 10:28:50] »

Un vot pentru încurajare. (așa se spune la primul review). Au trecut de atunci 5 ani și evoluția dv. pe acest sit a fost de succes. Așa mi-ați spus și mie la primul review, fiind vorba de Gold Hotel Wine-Dine Budapesta și ați fost inspirată. Cu bine.

5 utilizatori sunt abonaţi la urmărirea acestui fir de discuţie (primesc instiinţări la adăugarea unui ecou):
    Diaura*, ionescunic, magdalena, Mihai18, motaneata

pagină generată în 0.0475420951843 sec