ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 14.08.2016
REGIM MASĂ ai
2 AD. + 1 COPII -- v: 14 ani

Terrace Elite Resort [Gundogdu]5

Bun

Am stat la acest hotel 5 zile, camera este imensa bine mobilata cu o baie deosebită având o încăpere separata pentru duș, nu am vazut una mai bine realizată, bineinteles curățenie se făcea în fiecare zi,

hotelul este la cca. 1km de mare deplasarea se face cu dolmusurile hotelului, pe plaja exista un restaurant al hotelului,

plaja este cu nisip fin, intrarea în mare e lina cu nisip, fără pietre,

facilitatile hotelui piscina masa sunt ok,

sistemul ai este mai mult decât ok primești toate bauturile, cocktailurile

stațiunea este plina de bazaruri, nu am vazut nicaieri atâtea, dar prețurile erau cu cca. 50% mai mari fata de Kusadasi

Trimis de cosmin radu in 14.08.16 12:15:41
Validat / Publicat: 14.08.16 14:16:47
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în TURCIA.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (cosmin radu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com

webmasterX [14.08.16 14:15:46] »

@cosmin radu - Am setat în program coordonatele GPS ale acestei destinaţii, rezultând următoarea poziţionare pe hartă -- click aici.

cosmin radu [14.08.16 15:01:52] »

@webmasterX: hotelul apare pe harta marcat peste drum de punctul rosu

travelpoint [15.11.16 09:51:57] »

imi puteti spune daca plaja era langa plaja hotelului jakaranda? multumesc.

cosmin radu [15.11.16 09:54:44] »

nu cred nu am auzit de jakaranda, plaja era la cca 700 800 de metri trasand o linie perpendiculara pe plaja

cosmin radu, travelpoint