ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 11.08.2016
PREŢ SEJUR: --
19 AD. + 2 COPII -- v: 13

Belvedere Hotel3

O vacanta perfecta!

In perioada 2-9 august am fost cazata la hotelul Belvedere impreuna cu un grup de 21 de persoane. Dupa cele 7 nopti petrecute acolo, nu pot spune absolut nimic negativ legat de acest hotel.

Intr-adevar, plaja este putin ingusta si pietroasa, dar incap chiar si 2 sezlonguri, una in spatele celeilalte, si mai ramane loc si pentru "trecatori" (hotelul are sezlonguri si umbrele proprii pe plaja).

Mancarea a fost foarte buna, si nu aceeasi in fiecare zi, cum s-a spus mai jos.

Pe langa toate acestea, sunt organizate diferite evenimente distractive, dintre care noi am avut parte de urmatoarele: intr-o seara concert live de muzica usoara, dupa aceea concert de vioara, in penultima dintre serile petrecute la hotel, concert de muzica traditionala greceasca + dans, iar in data de 9 august concert de muzica anilor 60-70-80, de care noi din pacate nu am mai putut profita, dar sunt convinsa ca a fost la fel de superba ca si celelalte.

Nici din punct de vedere al curateniei nu am nimic de adaugat, fiindca se face curat in camere si in hotel zilnic, prosoapele se schimba la fiecare a treia zi.

Angajatii hotelului au dat dovada de ospitalitate si disponibilitate in orice moment al zilei.

Recomand cu incredere tuturor!

Trimis de KendiKinga in 11.08.16 15:18:36
Validat / Publicat: 11.08.16 21:01:22
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în GRECIA.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (KendiKinga); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

webmaster26 [11.08.16 18:00:21] »

@KendiKinga: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

calatorul [12.08.16 14:47:15] »

@KendiKinga - Felicitari pentru frumoasa vacanta greceasca si multumim pentru informatiile oferite si impresiile impartasite.

KendiKinga [18.08.16 20:33:26] »

@calatorul: Multumesc si eu! 😊

KendiKinga [18.08.16 20:36:15] »

@webmaster26: Da, este bine.

calatorul, KendiKinga