ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 05.01.2016
DIN: Braila
ÎNSCRIS: 26.01.10
DEC-2015

Nu alegeti aceasta locatie

Subscriu la tot ce a scris ”fanespoitorul„ vezi impresii adaugand din neplacuta experienta, alte argumente in sprijinul titlului articolului:

- in timpul mesei de cina in 30.12.2015, pentru cei care nu au fost inspirati sa patrunda in pseudorestaurant cand s-a deschis, nu mai exista mancare?!!! L-am intrebat pe asa zisul manager si acesta a raspuns ca „nu are ce face, oamenii au mancat foarte mult „??!!!

- asa zisa sefa de sala nu cunostea programul, asadar a ordonat inchiderea masinilor de suc si cafea, a barului la ora 21.00 desi programul era pana la 22.00

- masa de revelion in restaurantul K4 a avut o mica nota festiva insa mancarea... (nu-s deloc mofturos la mancare)... sub orice critica pentru acea noapte--

- conceptul ALL INCLUSIVE nu exista la acest hotel

- in timpul orelor de masa puteai accesa aparatele de cafea, suc si barul

- intre mese nu exista aceasta posibilitate decat contra cost in lobyy bar

- la intrebarea mea explicita adresata celuilalt asa zis manager despre conceptul ALL INCLUSIVE raspunsul a fost „nu este clar am masa de dimineata, pranz si cina„ la care am explodat!!!

- in data de 02.01.2016 la masa de pranz (fiindca eram max. 20 persoane ramase inca o noapte in hotel) meniul fix, cunoscut numai de bucatar ne-a fost adus la masa fara sa fim consultati, no coment

- adaug competenta limitata a personalului de la receptie (limita impusa de manager), atitudinea personalului din restaurant fiind rauvoitoare si provocatoare de scandal.

- sunt multe aspecte negative la aceasta locatie insa lipsa de respect fata de oaspeti (oameni care intamplator au vizitat multe locatii) a contat si m-a determinat sa inchei sejurul mai devreme.

In concluzie indemn pe cei ce doresc sa aceseze acest hotel sa renunte la personalitate, sa acepte sa fie murdariti de fiinte „mici„ care intamplator va pot fi gazde.

Trimis de VYK68 in 05.01.16 11:49:23
Validat / Publicat: 05.01.16 13:24:26
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA.

VIZUALIZĂRI: 1365 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (VYK68); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P03 Daca doriti o cafea, suc, apa etc... nu puteti obtine fiindca restaurantul este inchis dupa cum se vede.

[05.01.16 13:06:31]

Conform politicii saitului, seturile de impresii cu evaluări "zero peste tot" sunt publicate FĂRĂ NOTE, fiind considerate scrise (prea) la supărare, lipsite probabil de minima obiectivitate aşteptată.

Daca doreşte, autorul poate reveni asupra evaluărilor, fie prin intermediul linkului EDIT IMPRESII (dacă articolul nu este încă publicat), fie scriind un ecou în care specifică noile evaluări (dacă timpul alocat editării a expirat)

fanespoitorul
    [05.01.16 20:09:56]

@VYK68 - In poza P02 apare programul din perioada sejurului, program care nu l-am simtit.

Sunt multe de spus despre aceasta locatie. In noaptea de revelion la -1 flacaul meu vroia cola. Am intrat in "restaurant" pe la 19,30 si m-am dus catinel si am umplut 2 pahare de cola de la dozator. Unul pentru el, unul pentru rachia mea. Le-am dat ideea si altor copii din sala. Unul dintre barmani a sarit imediat dupa tejghea caci bar nu poti sa-i spui si a tras aparatul din priza. Coca cola la sticla de 250ml costa 2,5 leva fara posibilitate de a primi rest.

Patroana hotelului a mancat langa noi cu sotul si fiica (in jur de 18 ani). Imi pare rau ca nu le-am facut poza.

Apropos de meniul fix. Noi am plecat in 2 Ianuarie si in parcare mai erau vreo 10 masini si chiar vorbeam cu sotia ca ce teapa luam daca mai stateam o zi. Ca ne-ar fi dat tot ce a ramas de mancare + ca ne-ar fi stins lumina pe holuri.

VYK68AUTOR REVIEW
    [06.01.16 15:01:05]

Evitaţi această locaţie

Pentru ca nu mi-au fost luate in calcul notele acordate, am reinserat comentariul.

- conceptul ALL INCLUSIVE nu exista la acest hotel

- in timpul orelor de masa puteai accesa aparatele de cafea, suc si barul

- intre mese nu exista aceasta posibilitate decat contra cost in lobyy bar

- la intrebarea mea explicita adresata celuilalt asa zis manager despre conceptul ALL INCLUSIVE raspunsul a fost „nu este clar am masa de dimineata, pranz si cina" la care am explodat!!!

notă webm: tetxul a fost trimis pspre publicare ca un al doilea review (!!!) din acelaşi sejur. Regulamentul nu acceptă două seturi de impresii de cazare din acelaşi sejur, astfel că am mutat textul aici. În plus, am setatat notele prezentului reveiw cf celui ulterior trimis (anterior erau "zero peste tot")

fanespoitorul, VYK68
    Alte impresii din această RUBRICĂApart Hotel Golden Line: