ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 31.08.2015

Villa Antonio 88 [Brela]3

[fb]
NOU TIMP CITIRE: 2 MIN

Vila Antonio 88

In acest material va voi prezenta despre cazarea din statiunea Brela si anume Vila Antonio88. Este o vila pe 3 etaje care dispune de garaj pentru 2-3 masini aliniate la milimetru si inca 2-3 masini in fata vilei (este o problema cu locurile de parcare pentru ca daca vila nu are gasesti foarte greu un loc unde sa iti lasi masina), are gradina interioara amenajata cu gust avand si gratar.

La parter pe langa garaj se gaseste si o sala de mese (banuiesc ca era sala de asteptare), etajul 1 este ocupat in intregime de catre proprietari, iar pentru turisti raman etajul 2 unde am fost cazati si noi avand 4 camere (doua cu vedere la mare cu o deosebita panorama asupra insulelor Brac si Hvar, iar doua camere pe partea cu versanti muntilor) si la etajul 3 dispunand de alte 3 camere (doua vedere la mare si una cu vedere la munte).

Pe fiecare palier era amenajata cate o bucatarie dotata adecvat: aragaz, cuptor microunde, filtru cafea, frigider.

Camerele sunt curate, dotate cu paturi mari, noptiere, AC, bai proprii in care sunt unele mici defectiuni (de exemplu in camera noastra cu aveam usa de la cabina de dus), Wi-fi, singurul lucru ce lipsea era TV (pentru noi nu a fost un minus, doar noaptea ce stateam in camera).

Ce am uitat sa mentionez este asezarea acestei vile care sa gaseste la aproximativ 300-400 metri de centrul statiuni si la cam 500 metri de plaja, fiind asezata ca majoritatea vilelor si hotelurilor in panta drumul pana la ea de la plaja este o adevarata proba de rezistenta.

In aceasta locatie nu am dispus de nici un regim de cazare (ma refer la masa), singurul lucru pus la dispozitie si am aflat cu 2 zile inainte sa plecam era frigiderul plin de bere si de vin (noi crezand ca este alimentat continuu de catre ceilalti turisti de pe etaj)

Pot spune ca este o vila cat de cat acceptabila.

[fb]
Trimis de nini83 in 31.08.15 08:59:19
Validat / Publicat: 31.08.15 10:29:19

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (nini83); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P01 vedere balcon

webmasterX [31.08.15 10:11:55] »

@nini83 - Am setat în program coordonatele GPS ale acestei destinaţii, rezultând următoarea poziţionare pe hartă -- click aici.

nini83 [31.08.15 10:26:33] »

@webmasterX - ok

nini83