ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 10.08.2015
REGIM MASĂ Masa
2 AD. + 1 COPII -- v: 13

Didim Beach Elegance Resort & Spa Hotel5

Binisor

Buna ziua, ma numesc Miruna si tocmai ce ne am întors din concediul cu familia de la acest resort.

Noi am acest transportul cu masina, si trebuie sa recunosc ca ne a luat cam 1 ora sa găsim hotelul.

Inainte sa plecam am citit câteva impresii si tin sa menționez ca unele lucruri nu stau chiar asa. In camere este curățenie tot timpul, nimic de comentat la capitolul cazare. La masa, mâncarea nu este diversificata, dar nici nu mori de foame.

Animatorii ne au facut sejurul mai frumos, in fiecare zi la piscina se organizau diferite jocuri, si programul era foarte încărcat. Toboganele funcționează, într-adevăr, 4 ore pe zi, de la 10-12 si de la 2-4. Înghețată nu se da numai la copii, dupa cum am mai citit, se da si adulților, tot ceea ce trebuie sa faci este sa stai la un rând imens.

Plaja este cu pietre, fara nisip, iar intrarea in mare este pe un teren accidentabil.

Ce a fost la minus, ca sa spunem, este barul care se Închide la ora 11, iar show urile organizate de animatori, se termina in fiecare seara mai târziu.

Încă o problema ar fi holurile neventilate. Nu exista aer condiționat decât in lobby bar iar in luna August este extrem de cald.

In raport calitate - preț a fost excelent, având in vedere ca am plătit in jur de 700 de euro pe 6 nopți de cazare.

Daca aveti nelămuriri, va astept cu intrebari

Trimis de Miruna123 in 10.08.15 00:40:47
Validat / Publicat: 13.08.15 09:31:50

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Miruna123); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

webmaster70 [13.08.15 09:30:19] »

@Miruna123: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.