ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 08.07.2015
ÎNSCRIS: 08.07.15
JUL-2015

Către satisfăcător

încărcat de pe telefon!

Recomand pentru un concediu cu buget redus

Anul asta concediu l-am programat rapid fara a sta pe ganduri... am ales Berlin Golden Beach la recomandarea agentiei... cu toate ca am consultat site-ul, ne-am hotarat sa platim.

Am avut o camera la etajul 3 cu vedere partiala catre mare... noi am fost cat de cat multumiti de camera, mai putin la baie unde usita de la aerisire era desprinsa si cateodata am mai simtit un miros neplacut... curatenia s-a facut zilnic, nu am avut incidente neplacute.

Mancarea si barul au fost ok... Gasea ce sa manance chiar si cel mai mofturos dintre noi... bauturile alcoolice si racoritoarele erau cam de proasta calitate...

Ce pot spune clar ca nu mi-a placut, a fost cearta pe sezlonguri, erau insuficiente, umbrelutele nici nu mai pomenesc.

In ultima zi niste turisti au semnalat aceasta problema si s-au scos sezlonguri. si plaja care era plina de scoici incat te dureau picioarele din cauza lor

In rest mari neplăceri nu am avut... raportul pret calitste a fost echitabil. Recomand celor ce vor un concediu cu buget restrans

Trimis de ralukdan in 08.07.15 17:49:34
Validat / Publicat: 08.07.15 19:35:02

VIZUALIZĂRI: 1487 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (ralukdan); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

[08.07.15 20:28:28]

@ralukdan - Buget restrâns la Berlin Golden Beach Hotel 4* în Nisipuri? Glumești, nu? Pai voi ați stat doar 3 nopți, d-aia ți s-a parut puțin.

Parcarea cât v-a costat / zi?

[09.07.15 16:44:12]

6 leva parcarea

[21.07.15 11:58:06]

Buna,

Urmeaza sa plecam si noi la acest hotel saptamana viitoare.

Cum a fost cu parcarea? e adevarat ce se aude? cu furtul masinilor? suntem in dubii daca sa luam masina mea sau a sotului.

Daca vedeti postarea va sunt recunoscatoare pentru raspuns.

[21.07.15 12:58:44]

Cu parcarea a fost ok... dar am cam stat si noi cu ochii pe masini... ce e drept nu am fost cu masini care sa atraga atentia hotilor.

[21.07.15 13:12:44]

@OannaDum - Din 2008, de cand mergem noi in Bulgaria, masinile se fura "la pont", ca si-n tara.

Daca e vreo masina mai "bengoasa", ar putea atrage, dar masinile comune nu prea atrag! banuiesc eu ca voi n-aveti "ultimul racnet".

[21.07.15 14:10:37]

Ultimul racnet nu ) dar am dat pe ea 14000 de euro si m-ar cam durea sufletul sa nu o mai gasesc in parcare. Deasta tot ma interesez... Multumesc mult.

Pentru noi e prima data cand mergem la bulgari. Suntem un grup de 8 adulti si 3 bebelusi. Sper sa nu fie dezamagirea prea mare avand in vedere ce citesc pe site...

Inca odata multumesc!

[21.07.15 14:20:24]

Si pentru noi a fost prima data... la fel am fost grup de 8 cu un bebelus, restul copii intre 3 si 10 ani... citind impresiile de pe site ma asteptam la o dezamăgire maxima... Una din masinile noastre a fost o Insignia destul de scumpa... am bagat-o intre celelate 2 masini si rotile virate maxim intr-o parte sa nu poata sa o traga afara... asa am procedat noi.

[21.07.15 15:02:15]

@ralukdan: deci nu e chiar asa dezamagitor? M-am cam speriat la inceput.

Hotelul a fost o recomandare a agentiei cu care am tot plecat in calatorii si nu am fost niciodata dezamagiti

[21.07.15 15:14:31]

Noi vom reveni la berlin... ast sa imi scrii impresii dupa concediu.

[21.07.15 15:52:51]

@ralukdan: cu siguranta am sa-ti scriu pe 5 ne intoarcem

[21.07.15 18:41:15]

@OannaDum - Nu ne scrii tuturor? Așa ar fi mai frumos, totuși!

Vreme bună și distracție frumoasă!

OannaDum*, ralukdan, Zoazore
Alte impresii din această RUBRICĂBerlin Golden Beach Hotel: