ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 12.11.2009
AUG-2009
PREȚ SEJUR 1500 EUR ?
6 AD. + 2 COPII

Sithonia Village (ex Gerakina Beach Bungallows)3

ADNOTĂRI RUBRICĂ: Noul Sithonia Village cupridne doar o parte din bungallowsurile vechiului Gerakina Beach (restul a fost preluat de alţi proprietari şi transformat într-un hotel de 5* = Ikos Olivia Resort)
ARTICOL ARHIVAT

Ne-am simtit minunat

Am avut o vacanta foarte frumoasa. Recunosc ca am avut ceva emotii inainte de a ajunge acolo (datorita diferitelor recenzii gasite pe net, drumul prin Bulgaria... , etc) dar a iesit totul super ok pentru pretentiile noastre.

As vrea sa ne intoarcem anul viitor tot acolo.

Trimis de DUDU in 12.11.09 23:14:29
  • A fost prima sa vizită/vacanță în GRECIA

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (DUDU); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

ECOURI la acest review

cupcake* [05.05.10 16:35:59] »

salut, activeaza optiunea pentru mesaje personale. nu pot sa iti trimit mesaj cu informatiile cerute. o zi faina

DUDU [05.05.10 18:31:56] »

am activat-o.

calatorul [22.10.14 09:45:57] »

Vreau sa merg din nou in Halkidiki si caut o statiune frumoasa cu o plaja buna. Din poze mai mult decat din descriere inteleg ca la Gerakini a fost frumos. Ce inseamna asta, care ar fi calitatile locului? Multumesc.

PS simpatica pustoaica, intre timp a mai crescut ceva, eu le blurez pe ale mele la dorinta lor, caci sunt maricele.

calatorul, cupcake*, DUDU