ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 05.09.2013
REGIM MASĂ all
2 AD. + 1 COPII -- v: 10

Grand Yazici Mares Hotel5

Excelent

Am stat de 2 ori la acest hotel, cred ca e cel mai bun la care am stat in Turcia, este situat pe o coasta muntoasa impadurita care creeaza un microclimat suportabil, in marmaris se face extrem de cald aici este suportabil, camera este mare, curata, masa este excelenta, plaja nu e cu nisip dar este f bine amemnajata, il recomand cu toata increderea, in plus are fel de fel de utilitati si amrnajari, desi am stat de 2 ori nu cred ca le-am descoperit pe toate, nu am intalnit nici un roman, la acestr hotel.

Trimis de cosmin radu in 05.09.13 10:40:30
Validat / Publicat: 05.09.13 15:31:50
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în TURCIA. A mai fost în/la: in toate statiunile mai putin cesme si cea care utmeaza dupa fethye

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (cosmin radu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

ECOURI la acest review

webmaster [05.09.13 15:31:41] »

cosmin radu [06.09.13 14:21:55] »

@webmaster: da, acolo este

webmaster [06.09.13 14:32:18] »

@cosmin radu: mulțumiri.

cosmin radu