ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 26.09.2009
APR-2009
PREȚ EUR ?

Cap Kaliakra

Prea frumos

Inainte de a parasi Bulgaria daca alegeti vama de la Vama veche, faceti o oprire si in aceasta zona frumoasa uimitoare legata de Marea Neagra. Intrarea nu este scumpa si merita vazut. Cred ca pozele spun mai multe...

Trimis de catahappy in 26.09.09 12:53:12
VIZUALIZĂRI: 1962INFO ADIȚIONALE
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: Albena

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (catahappy); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS -50 PMA (din 2 voturi)

Cristina67 [26.09.09 13:29:57] »

Pacat ca nu era senin cand ati fost, marea e superba pe cer senin, am sa incerc sa pun cateva poze.

Ciudat... si e tot marea neagra la cativa km de Romania.

Cristian_h [11.12.09 21:42:05] »

putine cuvinte, compensate insa de poze si cu putina muzica = frumusete

http: //www. trilulilu. ro/anness/eff69b184fca0e

webmasterXY* [11.12.09 23:48:26] »

Atasat coloana sonora propusa de Cristian.

magdalena [24.01.10 21:02:25] »

Intr-adevar un loc frumos, merita vazut.

Cristian_h, Cristina67, magdalena