ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 20.09.2009

Amelia Beach & Spa Hotel [Kizilot]5

[fb]
NOU TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Concediu de nota 10

E a doua oara cand scriu (nu stiu de ce webmaster dar dintr-o data m-am trezit ca tre sa intru din nou in cont) asa ca voi fi foarte scurt.

Totul a fost perfect.

Am stiut la ce sa ma astept si neajunsurile nu le-am vazut ca piedici.

Sfat: interesati-va la maxim si apoi alegeti ce vreti sa experimentati in concediu.

Retineti ca lucrurile se mai schimba.

[fb]
Trimis de markator in 20.09.09 14:21:35
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în TURCIA.
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Aproape toata Europa

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (markator); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P01 1 Camera

PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS -400 PMA (din 6 voturi)

Admin [20.09.09 15:00:36] »

as fi interesat in detalii (in ce imprejurari s-a intamplat, ce browser & sistem de operare etc), in ideea de a preveni astfel de lucuri pe viitor; saptamana viitoare, cand ma intorc la job, te contactez pe email, daca gasesti si tu un pic de timp.

markator [21.09.09 12:31:48] »

Am scris vreo jumatate de ora, am corectat greselile de tipar, apoi m-am dus sa mananc. Am intrat in cont de pe mozilla, windows xp. Dupa ce am revenit de la masa, am mai scris cateva minute si apoi in timp ce completam detalii (note la hotel, plaja, pe unde am mai fost etc) s-a reincarcat pagina si am ajuns la pagina de sign-in.

Admin [21.09.09 19:50:40] »

multumesc de detalii. O sa analizez (incerc sa reproduc comportamentul), insa cel mai probabil a fost ceva cu totul particular - fie o intrerupere de net, fie un click (sau apasarea backspace) interpretat aiurea de browser.

Apropo, am admirat de dimineata hotelul la care ati fost (am trecut pe langa el) - mi-a placut

markator