ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 20.09.2009

Grand Albatros3

[fb]
NOU TIMP CITIRE: 1 MIN

Nervi ...

Nu va duceti la jegul ala de hotel!!!

- mancare reciclata, in fiecare zi aceiasi mancare... groaznica, iar in perioada in care am stat eu acolo 2 persoane au ajuns la spital din cauza mancarii; iar desertul nici nu am cuvinte sa va descriu... nu am vazut ceva mai scarbos vreodata; vesela murdara... fetele de masa nu le schimba niciodata... atata indiferenta nu am vazut niciodata... efectiv isi bat joc de oameni; sucuri la dozator;

- in camera nu se face curatenie... lenjeria murdara si nu o schimba cat stai acolo; mocheta din camera e plina de praf...

Ce as putea sa va mai zic... nu va duceti acolo ca va stricati vacanta!

[fb]
Trimis de larisapopoiag in 20.09.09 13:10:35
  • A fost prima sa vizită/vacanță în TURCIA

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (larisapopoiag); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P01 asa arata desertul

PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS -550 PMA (din 7 voturi)

ECOURI la acest review

larisapopoiag