ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 14.07.2013
2 AD. + 2 COPII -- v: 7si 11ani

AUTORUL NU ar recomanda

Otium Eco Club [Side]5

Nu recomand

Am fost la Otium Eco club acum doi ani. Nu a fost o alegere prea reușită! In afara personalului foarte amabil, si a echipei de animatie, foarte profesioniști, care primesc un plus, nu prea am ce lauda.

Camerele mici cu mobilier vechi, bai si mai mici. Deoarece aveam un copil mic, 7 ani, ni s-a mai adăugat un pat in camera, ceea ce a complicat si mai mult deplasarea.

Restaurantul principal îți dădea impresia de cantina, foarte aglomerat, înghesuit, putina lumina. Mâncarea, cam aceeași in fiecare zi. Piscinele mici, iar spațiile de plaja foarte mici. Sezlonguri nu suficiente pentru toți turiștii, trebuia sa te trezesti la 6:30 (fără exagerare) ca sa poți prinde un loc bun.

Marea, foarte departe, 500 m de hotel. Te puteai deplasa cu bicicleta sau era masina care făcea transferul, dar oricum, a fost neplacut.

Un plus, miniclubul, condus de o echipa de ucrainieni, a avut un program foarte, foarte bun si variat, cu câteva spectacole pe zi, spre incantarea copiilor. Spațiile verzi foarte îngrijite, o mini grădina de legume, o mini grădina zoologica.

Hotelul nu cred ca merita 5 stele, poate 3 sau 4.

Sincer, eu nu recomand!

Trimis de Coca Dosky in 14.07.13 02:21:48
Validat / Publicat: 14.07.13 06:57:11
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în TURCIA.
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Austria - Viena, Germania -Norvegia (din Germania in Danemarca am traversat cu feribotul, iar in Norvegia am vizitat fiordurile) Egipt, Dubai, Srilanka, Ungaria, Croația, Muntenegru, Irak (aici locuiesc acum) etc

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Coca Dosky); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 47.10 EUR pe cameră