ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 28.08.2009
AUG-2009
[?] AD. + 3 COPII

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Super vacanta

A fost prima noastra vacanta in bulgaria si suntem foarte multumiti.

Trimis de cristinalac in 28.08.09 20:43:24
  • A fost prima sa vizită/vacanță în BULGARIA

VIZUALIZĂRI: 1553 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (cristinalac); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS -600 PMA (din 6 voturi)

[28.08.09 20:47:27]

Catre queenc

Va placut in Bulgaria?

[28.08.09 20:52:59]

@ cristinalac: poate nu ar strica ceva mai multe detalii in legatura cu hotelul, statiunea.. stiu si eu... faptul ca voi ati fost foarte multumiti nu spune nimic celorlalti turisti care ar vrea sa mearga la acest hotel...daca ai timp ne faci si noua o completare? macar asa: minusuri/plusuri... sper ca nu devin stresanta...

[28.08.09 21:32:35]

Miss Butterfly

Intrabama ce vrei sa afli? Drumul a fost cam lung dar merita de la Vama Veche inca 200 km drumul care era mai scurt era inchis.

Parcarea hotelului e cam mica dar cu rabdare gasesti un loc, cazarea se face la ora 14. 00 si in camera sunt toate conditile apa calda, aer conditionat, balcon, televizor, curatenia se face zilnic si in privita mancarii e foarte buna, variata la fel si bauturile.

Plaja e curata are bar ptr. all inclusiv iar apa a fost curata dar a prins o zi alge dar nu sunt scarboase ca pe litoralul romanesc.

Pentru mai multe detalii intrebatima.

[28.08.09 21:35:57]

Merci pentru detalii; nu era vorba ca as vrea eu sa merg la acest hotel, dar ma gandeam ca fiind atat de multumiti de calitatea sejurului, doresti sa le povestesti si altora experienta placuta; nimic mai mult... multumesc oricum si cu siguranta o sa te contactez in cazul in care imi voi planui o vacanta la hotel Imperial...

O seara frumoasa!

Miss B

vladex
    [31.08.09 10:32:24]

Ma bucur ca ti-a placut Cristina! Se vede treaba ca nu sunteti fitzosi ca altii care cauta nod in papura si muta paturile sau fotoliile sa faca poza unei panze de paianjen pentru ca altceva nu au ce sa reproseze si probabil nu se simt bine!!!

VA DORESC VACANTE CAT MAI PLACUTE!!!

[31.08.09 13:55:19]

Mersi Vladex, si eu iti doresc Vacante placute in continuare impreuna cu familia si mersi inca o data ptr. sfaturile date inainte de plecare care au fost de ajutor.

Am sa incerc sa postez fotografii dar nu ma prea pricep dar poate reusesc.

[31.08.09 13:58:14]

cristinalac: vezi pe coloana din dreapta, jos de tot, sub poze, un buton portocaliu ADAUGA POZA. Fa click pe el.

Sau, daca vrei, fa click pe acest link, e exact acelasi lucru

Catherine*
    [11.04.10 21:08:18]

Buna, cam cat faceati pana la plaja (in min.)? E drum drept sau scari? Pentru copii sunt animatori, piscine cu topogane? Ms mult.

banal
    [18.04.10 15:29:37]

Buna Crisinalac, am luat si eu bilete la acest hotel din 29 iunie si te rog sa-mi zici daca hotelul este greu de gasit, cat costa parcarea, plaja hotelului este in dreptul acestuia si in ce limba ati comunicat cu personalul hotelului . P.S. nu suntem o familie fitzoasa.

[19.04.10 13:22:55]

Buna banal, ce sa zic nu ne a fost usor sa gasim hotelu la intrare in statiune face la dreapta mergi inainte spre nessembar,hotelu este pe partea stanga inainte de a trece un pod

noi lam zarit dupa ce am trecut podu si neam intors,despre costul parcarii noi nu am platit nimic a fost in costul biletului chiar daca la cazare ni sa spus ca ne costa 5 euro sau leva pe zi nu mai stiu exact dar la plecare nu sa achitat nimic ptr parcare, plaja e aproape in spatele hotelului chiar daca se vad mormane de nisip acestea fiind dune de nisip ceva specific zonei si in privinta limbii ne am inteles vb. limba engleza ce mi am amintit din timpul liceului dar ne am inteles. In concluzie merita si noua ne a fost frica la inceput dar nu se compara cu litoralul romanesc curaj si totul va fi ok. La intoarcere sa mi spui cum a fost vacanta placuta. Daca mai ai intrebari iti raspund cu placere

banal
    [19.04.10 16:53:13]

multumesc de promtitudine. am sa va anunt.

vacante cu soare

banal, Catherine*, cristinalac, krmen21*, Miss Butterfly, vladex