ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 21.11.2012
REGIM MASĂ uai
PREŢ SEJUR: 600 euro

Delphin BE Grand Resort (ex Botanik Exclusive)5

Impresionant

A fost prima data cand am mers in Lara mai fusesem in Turcia dar in Side, de fapt si acum am ales 4 nopti in Side si alte 4 nopti in Lara.

Superb pot spune de la conditii cazare, mancare, animatie pe plaja si la piscina.

In primul rand mi-a placut marea, ptr ca e fara pietris si servirea la barul de pe plaja.

Spectacolele sunt mai profesioniste, cu dansatori rusi si nu numai, la fiecare masa erai servit cu racoritoare si chiar m-a impresionat faptul cum ti-i se vorbea.

A fost un chelner care chiar ne-a cerut sa il invatam expresii in romana ptr ca vroia sa comunice cu romanii in limba lor.

Impresionant.

Trimis de m liviu in 21.11.12 18:36:32
Validat / Publicat: 21.11.12 20:09:30
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în TURCIA. A mai fost în/la: Side, Istanbul
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Ungaria, Bulgaria,

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (m liviu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

tm67bru CONS. ONORIFIC AFA / TURCIA [22.11.12 20:04:56] »

@m liviu: în Side unde ați fost cazați, la care dintre hoteluri?

m liviu [27.11.12 19:31:41] »

@tm67bru: Am fost de 3 ori la Silence beach un hotel f mare si foarte frumos. Ca si pret este mai mic fata de cele din lara sau belek. Are aqua park propriu, luna park pentru distractie seara si multa animatie. Eu il recomand

webmaster [28.11.12 06:46:17] »

@m liviu: ne-am bucura să putem citi impresiile tale de acolo scrise ca articol (review) nou.

Poţi folosi linkul "ADAUGĂ IMPRESII NOI" (ptr adăugarea unui set de recomandări la "Silence Beach")

m liviu