ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 21.08.2012

Foarte nemulțumit
Sub orice critică
Extrem de nemulțumit

Dezastru, bataie de joc!

Din pacate am fost si eu acolo anul acesta desi citisem impresii despre hotel, faptul ca am gasit si impresii buna m a facut sa imi iau bilete acolo.

Am rezervat un ap cu 2 dormitoare si living pt ca eram 4 adulti, cu regim all inclusiv.

Am ajuns acolo pe data de 10.08.2012 la ora 18, am mers la receptie am dat voucherul, s au uitat cam ciudat la noi (probabil ca ajunsesem prea tarziu), ne au dat cheia de la apartament si a iesit baiatul de la receptie cu noi afara si ne a aratat un bloc peste strada de hotel si ne a spus sa mergem acolo la et 1 ca acolo este apartamentul.

Am intrat in bloc, inca de la prima vedere ne a luat durerea de cap pt ca era un bloc inca in lucru si pe holul de la intrare erau numai unelte, paienjeni si oameni care munceau...

am ajuns in apartament... JALE MARE... era dezastru, sa incep cu faptul ca am ramas cu clanta de la usa in mana, era praful de 1cm peste tot, wc nu era deloc spalat, erau baile infecte de nu puteai sa te speli pe maini, nici in oglinda nu te vedeai de murdara ce era, canapeaua din living era plina de praf, pe pereti numai gauri, frigiderul era imputit de iti pica parul din nas cand il deschideai, televizorul nu functiona (nu era cablu in camera) in dormitoare era igrasie peste tot si mirosea a mucegai de nu puteai sa stai, totul era un dezastru, aveam impresia ca visez si sunt intr un cosmar, si ca sa fie totul oribil nu aveam nici apa calda.

Am chemat pe cineva de la receptie sa vina sa vada apartamentul, ca normal ar fi fost sa ne conduca ei in camera... a venit baiatul, s a uitat a zis ca alte ap nu mai are si ca trimite pe cineva sa rez problemele... nu a trimis pe nimeni asa ca am fost nevoiti sa dormim acolo in noapte aia.

A doua zi ne am dus iar de receptie sa rez problema si ne a spus ca nu ne schimba ap ca nu au dar o sa vina instalatorul sa rez tot si cineva sa faca curatenie.

A trebuit sa sunam la agentia de unde am luat biletele sa facem reclematie, sa ii trimitem poze cu felul in care arata totul si sa ii explic doamnei de acolo ca eu sunt insarcinata si nu pot sa stau in igrasie si jeg.

Dupa o zi de scandal si nervi ne a schimbat ap si ne a mutat in alt bloc (nicidecum in hotel) dar arata mult mai bine si era mult mai curat si am putut si noi sa ne relaxam.

Mancarea era buna pt cei carora le plac sosurile eu nu prea am avut ce sa mananc dar sotul meu a mancat si i a placut, cam putine feluri de mancare, gustarea era dezastru niste fursecuri vechi

in rest piscina foarte curata si frumos amenajata...

Daca mai aveti intrebari va raspund cu drag dar eu nu as recomanda acest hotel nimanui...

Trimis de rosucrina in 21.08.12 10:52:41
Validat / Publicat: 21.08.12 11:26:39
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: la nisipuri

VIZUALIZĂRI: 2465 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (rosucrina); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

[21.08.12 11:00:30]

@rosucrina: bun-venit pe site si in comunitatea AmFostAcolo.

Multumim pentru impresii - ne pare rau ca review-ul de debut s-a nimerit sa fie unul dedicat unei experiente nu tocmai placute; te asteptam si cu alte recomandari din vacantele tale trecute sau viitoare - speram sa incluzi aici si experientele faine, din destinati pe care le recomanzi.

• Alte impresii din această RUBRICĂRiviera Blue Hotel: