ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 25.07.2009
[?] AD. + 3 COPII

AUTORUL NU ar recomanda

Fame Residence Lara Hotel5

Fame residence

Am fost si noi in iunie 2009 la Fame si a fost mult mai rau decat la Miracle anul trecut.

M-au intrebat la receptie ce suntem, am raspuns romani, au zis sa asteptam.

Am asteptat vreo 3 ore cu copilul de 2, 5 ani in fata receptiei, timp in care veneau grupuri, grupuri de nemti si rusi carora li se inmana pe loc cheia.

Dupa 3 ore de asteptare am primit o camera foarte mica la strada, fara balcon, cu un miros puternic de tigari. o camera de 2 stele ce sa mai povestim.

Dupa scandalul pe care l-am facut la receptie, ni s-a propus sa intram intr-un apartament 2 familii, cu camere de asemenea mici, cu toate ca eu am platit pentru camera separata, cu vedere la mare.

Ne-au spus ca nu au alta varianta sa acceptam ori camera primita anterior ori apartamentul in care sa stam inca cu o familie, bineinteles ca nu am acceptat nici una din variantele propuse de turcaleti.

Am sunat la agentie si am amenintat cu ce e mai rau si in 30 min. am fost invitati sa ne luam in primire noile camere.

Camera a fost de 5 stele cu un balcon imens. Balcoane mari sunt doar la etajul 1.

Ce nu mi-a placut:

Inghetata gratis intre orele 2-4 (cand toti copii dormeau de amiaza)

Plaja plina de pietrii si mizerii.

La banii care i-am dat aici puteam sa aleg altceva,

Trimis de valicluj in 25.07.09 23:48:21

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (valicluj); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P02 La capitolul piscine , NOTA 10

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 60.00 EUR pe cameră

Leniioni [14.01.10 16:53:56] »

Buna. Spune-mi te rog cat ati platit si cate persoane ati fost?

valicluj [14.01.10 23:46:28] »

Buna

am fost 2 adulti si cu un copil de 3 ani si am platit 1600 euro total.

Leniioni [16.01.10 12:48:51] »

merci pt. raspuns. sunt dezorientata, nu stiu ce sa fac, ecourile in legaura cu acest hotel sunt contradictorii, chiar si cele ale strainilor, pe alte site-uri.

valicluj [17.01.10 00:42:49] »

Daca iti garanteaza ca primesti camera cu balcon si vedere la mare merita sa mergi, daca nu iti garanteaza nimeni, atunci vei primii o camera mica la strada fara balcon si cu miros de tigari.

la banii astia gasiti la alte hoteluri.

Leniioni [17.01.10 21:33:31] »

multumesc mult, cred ca nu mai fac "experimente" si merg tot la royal dragon, unde a fost super anul trecut. Inca o data, merci pt. informatii.

czcdiana [24.03.11 10:00:49] »

Buna ziua! Avem o fetita care in august (cand vrem noi sa mergem) va avea 1 an si 2 luni. As vrea sa stiu daca la bufetul pentru copii era si mancare pasata. Ce distanata era de la hotel la plaja? Cat a durat tranferul de la aeroport? Multumesc!

czcdiana, Leniioni, valicluj