ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 24.04.2012
PREȚ SEJUR 64 euro ?
2 AD. + 1 - 3 ani COPII

President Hotel3

Un hotel confortabil

Pentru ca de 3 ani incoace la algerea destinatiei de vacanta contribuie mult si impresiile scrise aici, am sa va prezint si eu parerea mea despre aceasta destinatie.

Hotelul President din Bratislava este un hotel situat excelent fata de toate obiectivele importante din oras. Rezervarea la acest hotel am facut-o de pe un site de rezervari online cu o saptamina inainte de plecare. Cind am ajuns acolo, cazarea s-a facut in 5 minute. Personalul tinar cunoaste bine limba engleza, asa ca nu a fost o problema sa ne intelegm cu ei.

Trebuie sa spun ca hotelul este curat, cu camere relativ mari, incapatoare pentru o familie cu un copil.

In pretul camerei de hotel a intrat si parcarea. Atentie, in Bratislava se gasesc foarte greu locuri de parcare fara taxa. Din acest motiv noi am preferat sa platim 14 euro pentru parcarea masinii.

In pretul camerei a intrat de asemenea si micul dejun de tip bufet suedez. Trebuie sa spun ca micul dejun a fost destul de simplu. Am avut 2 feluri de pastrama, carnaciori, bacon, cascaval, unt, dulceata, lapte, cereale, cafea. A fost si suc de fructe, dar avea un gust de detergent.

Un mare avantaj este pozitia lui fata de centrul istoric, unde se ajunge pe jos in circa 5 minute. De asemenea am beneficiat si de internet wirless in camera.

In concluzie este un hotel confortabil pentru un week-end.

Trimis de oanai in 24.04.12 23:26:59
Validat / Publicat: 25.04.12 01:20:00
  • A fost prima sa vizită/vacanță în SLOVACIA
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Budapesta, Viena

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (oanai); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P03 [fără descriere]

webmaster70 [02.02.15 08:57:11] »

@oanai - Am setat în program coordonatele GPS ale acestei destinaţii, rezultând următoarea poziţionare pe hartă -- click aici.

• INFO: Membrii AmFostAcolo beneficiază de oferte speciale pentru această destinaţie - Solicită o ofertă personalizată