ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 17.03.2012
DIN: hunedoara
ÎNSCRIS: 17.03.12
JUN-2009

Al ll-lea voiaj de nunta

am fost in iunie acolo. nu pot crede cu cata rautate a descris doamna tot ce a vazut acolo. drep ca hotelul este mai departe de statiune, dar daca nu asta si-a dorit (liniste) de ce la ales?

mobilierul era nou cu o ,,patina a timpului ,,anume data de vopsea. dar de unde sa stie, din cortul cu care se lauda ca se multumeste?

amabilitatea personalului a fost la standarde ridicate, bucatele au fost excelente si in cantitate foarte mare. nu pot crede ca nu a avut ce manca. noi am primit compensator hrana rece ptr 2 mic dejunuri ,,ratate ,,ptr ca am fost plecati in excursii. iar ptr 1 cina ,,ratata ,,am primit un pranz inainte de a pleca. deci unde a fost lipsa de intelegere si amabilitate?

am avut o singura mica problema timp de circa 15 minute a lipsit apa calda eu asteptand samponata in baie. dar si-au cerut scuze telefonic atunci cand sotul meu a sunat la receptie, iar problema a fost intradevar rezolvata repede.

noi poate am avut noroc, dar si matusa cu unchiul meu (la recomandarea carora am ales acest hotel!) tot noroc or fi avut si prima si a ll-a oara cand sau cazat?

piscina, plaja privata, terenurile de sport, parcarea totul foarte curat. intradevar fantana nu functiona-dar de aici si pana la a argumenta ca totul era imputit si darapanat -la un hotel construit de 3 ani este mai mult decat rautate sa afirmi.

despre doamna ghida nu poti avea decat cuvinte de lauda (o romana plecata sa lucreze ,,afara ,,dar tot cu romani). o doamna educata si rasata incat mi-e tare greu sa cred ca a aruncat vreo vina pe cineva si nu a fost intelegatoare cu toata lumea.

regret ca abia acum am citit articolul dar nu pot crede ca atata dispret poate incapea in cineva.

toate cele bune pentru toti care vor sa mearga acolo, eu recomand din toata inima hotelul chiar daca acum este putin mai scump si fara masa de seara. bon voiaj!

Trimis de gina.bain in 17.03.12 19:02:00
Validat / Publicat: 17.03.12 21:01:10
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în GRECIA. A mai fost în/la: insula thassos, salonic, plathamonas

VIZUALIZĂRI: 1594 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (gina.bain); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 450 PMA (din 1 vot)

commandorsteel*
[17.03.12 22:51:00]

asa o fi situatia, mai roz ptr unii si mai gri ptr altii.

macar userul ELENA1 ce a scris review-ul de dinainte si-a argumentat si cu poze impresiile si nu prea cred ca sunt "aranjate" in photoshop.

era mai bine sau mai corect sa va rezumati strict la impresiile d-voastra

de altfel si userul BONITA a fost satisfacut de locatie, asa ca parerile sunt impartite.

gina.bainAUTOR REVIEW
[17.03.12 23:02:05]

@commandorsteel: bonita a postat poze?

eu am sa incerc! momentan nu sunt in tara dar cand ma intorc voi posta spre confirmare! parerea mea ramane aceeasi!

commandorsteel*, gina.bain
Alte impresii din această RUBRICĂBlue Resort Hotel Orfeas [Pieria]: