ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 11.07.2009
JUL-2009
[?] AD. + 1 COPII

AUTORUL NU ar recomanda

El Hana Residence Club [HV2]3

Nu merita absolut deloc banii

- la receptie, desi am avut voucher pt camera tripla, nu am beneficiat decat de dubla cu extrabed:

- ni s-au cerut (si am platit) 40 de Euro pt camera cu vedere la mare

- camera cu mobila veche, fara frigider, fara telefon, fara uscator de par

- mocheta murdara, schimarea prosoapelor dupa ora 15!!!

- masa cu demipensiune putin variata dimineata

- in doua randuri am gasit masa ocupata si am alergat prin aglomeratie sa gasim alta masa

Trimis de liviadavidescu in 11.07.09 00:02:20

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (liviadavidescu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

ECOURI la acest review

RobertCodescu [09.10.10 13:16:46] »

Adică o singură concluzie: NU mergeţi acolo!!!

MULŢUMESC DE SFAT!!! VOT de la mine: D

bose [16.08.12 14:14:25] »

Nouă ni s-a sugerat să nu alegem în TUNISIA un hotel de 3 stele, dar de la 4 în sus poţi găsi un hotel bun. Nu ştiu cum mai stau lucrurle acum dar în 2007 ere bine, Tunisia era pe val.

Poate a fost rentabil din punct de vedere financiar dar uite că nu a rentat din cauza condiţiilor. Noi, la 4 stele am dus-o foarte bine, e aevărat în staţiunea Port El Kantaoui, dar nu deprtede Sousse. De altfel am şi vizitat oraşul şi ne-a plăcut. Cred că oraşul v-a plăcut, nu?

liviadavidescu CONS. ONORIFIC AFA / TUNISIA [19.08.12 16:25:19] »

@bose: Scuze pentru intarzierea raspunsului, dar am lipsit vreo 10 zile din tara, in vacanta.

Da, mi-a placut orasul, e un oras interesant, dar cel mai mult mi-a placut excursia in Sahara, cea mai interesanta experienta de pana atunci...

Intre timp, am vizitat China, Coasta de Azur, Dubai-ul si Canada, dar nimic nu se compara cu misterul de nedescris al Saharei.

bose, liviadavidescu