ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 04.07.2009
ÎNSCRIS: 04.07.09
AUG-2008
[?] AD. + 1 COPII

Am descoperit Limenaria / O vacanta de vis

Anul trecut, in perioada 04. 08 - 23. 08, am petrecut un concediu de vis in insula Thassos, Limenaria. Statiunea este superba, peisajele - de vis-, cazarea - la superlativ. Noi ne-am intors foarte incantati.

Am stat la o vila Emmeralda, proaspat intrata in circuit. Camera era mare, cu o mini bucatarie, care ne-a servit doar la prepararea cafelei de dimineata, pe care o savuram in balcon, cu vedere la mare. Gazdele au fost foarte primitoare, la plecare am primit chiar un suvenir de la ele.

Masa a fost foarte multa si foarte buna (nu recomand doamnelor in cura de slabire) Toti ne-am intors cu 2 kg. in plus.

Recomand [restaurantul? ] Molos, unde patronul Arghiri are un zambet pentru fiecare, iar la final cate ceva din partea casei.

De asemenea, nu trebuie sa ratati Manastirea Mihail si Gavril, Aliki, Golden Beach. Noi am facut plaja in Limenaria langa debarcader, unde este lata, cu nisip fin si intrarea in apa este lina. Merita sa va cumparati ochelari subacvatici pentru ca apa este linistita si puteti vedea lucruri deosebite. Sotul meu si fata plecau in apa si se intorceau dupa 2 ore cu stele de mare sau diverse scoici.

Iar pe ferry traiesti o experienta deosebita, cu pescarusii care vin sa-ti manance din mana, ai impresia ca esti in "Pasarile". Recomand sa nu ratati croaziera, cu vaporasul lui Vasili, un grec insurat cu o romanca. Pt. 24 E. primiti micul dejun (paine, gem, ceai sau cafea), pranzul: frigarui cu salata si cel mai important o cura de sanatate in mijlocul Marii Egee.

Daca doriti sa nu luati teapa incercati sa mancati acolo unde vedeti ca mananca grecii; de asemenea recomand taverna Costas. Grecii s-au adaptat foarte bine la grupurile de romani: exista meniuri in limba romana, canale de tv romanesti si chiar esti intampinat cu saluturi in limba ta.

Merita toti banii.

Trimis de laurentiucapac in 04.07.09 21:56:09

VIZUALIZĂRI: 10376 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (laurentiucapac); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P10 In croaziera fiecare se distreaza cum poate.......
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 1900 PMA (din 5 voturi)

cristianford
[04.07.09 23:26:04]

Prin ce agentie sau cum ai ajuns la aceasta vila? Poti sa-mi dai un nr. de telefon sau o adresa? Ati fost cu masina (individual) ? Cate zile ati stat?

[06.07.09 21:36:20]

Am fost prin [ag. de turism]; am stat 14 zile; dar poti gasi mai ieftin la alte agentii; am fost cu autocarul si incovenientul a fost ca 1/2 din autocar era plin cu persoane cu dizabilitati.

cristianford
[06.07.09 21:52:42]

Multumesc pentru informatie. Mai sti alte agentii?

[03.12.09 09:53:12]

ati putea face o comparatie a preturilor cu cele de pe continent? paralia de exemplu. (mincare bautura)

[24.01.10 00:17:03]

Asa este, exista si meniuri in limba romana. Din ce am vizitat, Limenaria e mai rasarit. Imi place ca ei ofera un Ouzo din partea casei, sau la final iti ofera un dulce - o inghetata, o prajitura sau niste fructe, dar masa tot scumpa mi s-a parut si mai ales bauturile, cel putin pentru buzunarul meu de roman.

[07.02.10 17:03:42]

salut,de unde se face croaziera asta?cu vasili?din port-limenaria?

[07.02.10 18:02:07]

cit a acostat cele 14 noti de cazare cu transport?

[07.02.10 19:56:58]

Mario, eu pe continent nu am fost, dar Thasos mi s-a parut destul de scump pt. mine ca si roman. Adica fara 25 de euro nu puteam sa ma scol de la masa si nu luam decat 1 fel de mancare (2 adulti si 1 copil), plus ouzo/vin (cam 5-9 euro portia de felul 2). Noroc ca desertul era din partea casei, asta daca mergeai mereu la alta terasa ca sa te atraga (fructe/inghetata/prajitura). Daca reveneai nu mai primeai a doua oara nimic din partea casei....In Potos la o terasa ne-au oferit un ouzo mic de fiecare.

Stiu ca cele mai ieftine erau pastele: 3, 5 euro, cam 5-6 euro era platoul cu peste si in Limenaria tin minte ca am dat 4 euro pe o carafa de jumatate de vin, 2 euro sucul.

In Pefkari am cerut o portie de cartofi copti cu smantana si m-am facut neagra cand am vazut portia.... Era un cartof copt in coaja taiat in 2....si cu putina smantana deasupra! M-a costat 3.5 euro! Nu mai zic ca supele parca sunt de la pachet si nu gasesti sub 3 euro supa.

De notat ca, de regula, la platoul cu mancare au si o lingura-doua de salata, plus garnitura.

Mie mi s-a parut scump sa dau 1 milion la masa si sa plec nemancata.

In Limenas am incercat sa cumparam cate ceva de la magazine si tot scumpe mi s-au parut, sincer (eu faceam comparatie cu preturile noastre si ale bulgarilor). In tara am venit numai cu 2-3 ouzo mici de suvenir...

Chiar as fi curioasa sa stiu preturile pe continent.

mirelab
[07.02.10 20:21:41]

magdalena, sper sa nu te supere "ecoul" meu:

mi se pare destul de ciudat sa spui ca te ridicai nemancata de la masa platind 25 de euro... noi tot 3 pres (2 adulti si un copil) am platit constant intre 25 si 32 euro, si imi aduc aminte ca ne miscam destul de greu dupa Si asta in Skala Potamia, zona care este mai scumpa in Thassos.

In capitala, de ex, am mancat meniu doua pers la Mithos: aperitiv, platou (era un "fund" maaaare de lemn) absolut imens de peste (MINIM un kg de peste pregatit, probabil 1, 5 kg o fi fost inainte de preparare - sprot, rechin, peste spada, zargan, "pui" de caracatita, scoici), garnitura alaturi (orez cu fructe de mare) si desert (pe care i-am rugat sa nu il mai aduca, nu mai puteam nici macar sa respiram) si totul la 24, 5 euro, mai adauga o carafa de 1l de vin si iaca ca am ajuns la 32 euro (pe sucul lui fimiu nu ne-au luat bani deoarece nu mancasem desert. Ne-au mai pus si o casoleta destul de mare plina cu ce ramasese neatins pe doua astfel de platouri) Erau astfel de platouri si cu mix grill de carne, dar noi am preferat pestele.

Daca imi amintesc de Krambousa sau Koralli... fug prin omatul asta spre Thassos (chiar daca nu-mi este locul cel mai iubit din Grecia).

Sincer si la bulgari daca vrei sa mananci intr-o taverna "mai a catarii" tot spre un milion te indrepti, ca sa nu mai vorbim ca la "la noi" nu prea mergi in 3 nicaieri cu doar un milion.

Ma rog, poate am fost noi mai norocosi, dar in 10 zile x doua mese/zi la restaurant/taverne sa nu luam niciodata teapa?

Vacante minunate!

[07.02.10 20:29:30]

magdalena, nu cred ca este bine sa faci comparatie intre preturile de la greci si alea de la noi. daca stai sa calculezi in thassos ca dai pe o bere amstel 100 de mii, nu rezolvi nimic, nici in jupiter nu te saturi cu 1 milion, doua persoane plus copil, sa fim seriosi. din cate spui tu, se pare ca ai mers in locuri mai scumpe, sunt locuri unde chiar mananci foarte bine cu 25 euro 3 persoane, trebuie doar sa cauti un pic mai mult, si acolo si aici pe forum-uri inainte sa pleci.

si mai trebuie sa tinem cont ca ne aflam pe o insula, deci tot ce este acolo este adus de pe continent, si transportul nu este gratis.

[07.02.10 20:35:36]

In Bulgaria mancam cu numai 10-15 euro si eram satui, asta prin multe locuri unde am fost.

Daca merg in Romania la un restaurant de 3 stele, mancam cu cca 700 mii de lei si e ok.

Eu am pornit in Thasos si cu reclama ca e ieftin si s-a dovedit mai scump decat atunci cand au fost cativa amici de-ai nostri (cu ani in urma), s-au mirat si ei.

Mie mi se pare scump sa dau 7 euro pe un felul 2, pe bune. Si asta la o taverna. Repet, am pornit de la premisa ca preturile sunt bunicele si nu am avut suficienti bani la noi.

Daca ar fi fost sa nu avem demipensiune si sa mancam 3 mese pe zi, ajungeam la 100 de euro pe zi (cu tot cu sucuri, apa, bere). Si asta e scump.

Ai dreptate cupcake, am plecat cu informatii minime. Si eu ziceam ca nu mai merg la greci, dar intre timp, tot cititnd pe aici una si alta, as mai merge, dar pe continent.

[08.02.10 08:08:59]

magdalena; foarte explicite detaiile din ecoul tau, ca si ale lui mirelab de altfel. va multumesc mult.

asa pot sa fac un plan de cheltuieli pt insula thassos, pentru ca chiar vreau sa ajung acolo.

multa bafta

[08.02.10 08:39:07]

Mario, in afara de bilet pe care il platisem in Bucuresti, am plecat la noi cu vreo 300 de euro de cheltuiala (exceptand rezervele) in ideea ca dam cca 15 euro la pranz pe masa, dupa cum ne spusesera vreo doua perechi care fusesera cu cativa ani inainte in sejururi diferite. Plus ce mai dam pe apa, suc, bautura, ne-am facut socoteala ca vom cheltui cam 250 euro pentru 8 nopti.

Dupa ce n-au "usurat" cei de la politia bulgara cu 50 de euro si cu ce am cheltuit pe drum am constatat ca nu ne putem permite sa cheltuim mai mult de 20 de euro pe zi cu totul, ca sa ramanem si cu rezerva in caz sa se intampla ceva pe drum.

Prin urmare, din aceasta cauza a fost un concediu cam ratat. Am uitat sa spun inainte ca am venit si cu o punguta de masline si un borcanel de miere.

Recomand celor care merg in Thasos sa aiba la ei cam aceeasi suma pe care au platit-o pe concediu, daca vor sa se descurce (asta daca ai demipensiune). Altfel, fara 100 de euro pe zi pentru masa si bautura e cam nasol, iar banci nu prea sunt in statiuni, cel putin noua ni s-a spus sa mergem in Limenas pentru banca.

[08.02.10 08:51:37]

50 eur la "garcea" bulgarski? niciodata! nici daca ma baga la bulau!!! pai e cel putin dublu fata de amenda maxima!!! (am pe undeva amenzile pentru diverse abateri si nu-mi amintesc sa fie vreuna asa mare; ma rog, doar daca nu conduci beat mort sau alte chestii FOARTE grave, pe care mai trebuie sa le si dovedeasca cumva).

iar de 100 de eur mananci la restaurant "de fite", zau! sa nu exageram... sau poate unde-s io mai slabut si putin pretentios?! dar cu soata si doi copii n-am reusit in Grecia (continentala) sa trec de 30 de eur la masa (dar fara bautura, e drept); de Bulgaria nu mai vorbesc...

[08.02.10 14:19:18]

dragos, am zis 100 de euro PE ZI - adica 3 mese cu bauturi toata ziua

[08.02.10 14:26:20]

pai daca la pranz mancam de (sub) 30, la taverna/local/whatever, cum as putea sa "inghit" din 'self-catering' si mic dejun inclus inca 70?!? (oricum, scuze; recunosc - imi scapase ca ai pus suma "pe zi").

[08.02.10 14:53:05]

mario 110,

Nu cred ca iti va raspunde Laurentiucapac, deoarece vad la usercardul lui ca ultima vizita pe site a facut-o prin luna august anul trecut.

Eu il ''stiu'', metaforic vorbind, adica e un tip de treaba din Bucuresti, care, inainte de a pleca eu in insula Thassos m-a ajutat foarte mult in alegerea hotelului si cu multe informatii despre statiune si chiar cu numere de telefon ale unor persoane din Limenaria.

Daca pot eu sa te pot ajuta cu ceva informatii, o voi face cu placere, poate nu ai reusit sa citesti, dar aseara am pus si eu pe site un review cu aceelasi subiect.

Nu stiu care e treaba cu Laurentiu, dar si eu i-am lasat un mesaj privat de multumire, acum cateva luni si... nici un semn!

[08.02.10 18:00:13]

georgiana: multumesc mult; am observat activitatea redusa a lui laurentiu capac in aceasta perioada, dar au fost de ajutor si ecourile de mai sus.

am citit impresiile postate de dvs aseara; foarte reusite si de folos.

multumesc mult pentru ajutor, dar acum sunt in faza de informare, comparatii...

imi doresc sa ajung in thassos la vara dar...voi vedea cum stau cu banii; daca nu, iau cortul si la munte cu mine...

multumesc inca o data.

sanatate multa

[09.02.10 12:57:09]

Imi pare rau. Nu am mai intrat din cauza unor useri de pe [...un alt forum]. 2 persoane. Am avut un scandal pe forum cu ei si am preferat sa nu mai aud de forumuri.

Unul care se certa cu toata lumea si spunea ca sunt eu. Ca am facut clone si ca de fapt cei cu care se certa el eram eu, si ma facea in toate felurile. Al 2 lea am vorbit pentru el in Limeria. Baiatul ajuns acolo a inceput sa ceara din partea casei de macare in fiecare seara. Carafe de vin si bautara. Ii mai chema si pe cativa prieteni cunoscuti tot pe [....acel forum]. Le spunea sa ceara in numele meu ca si ei sunt prieteni cu mine. In ultima seara a vrut inca o noapte in plus dar din partea casei.

Ce sa mai, vorbeam cu grecul in fiecare zi si imi punea sa ascult la telefon ce face baiatul.

Asdar voi in locul meu ce a-ti face?

Salut Georgiana, Multumesc pentru cuvintele frumoase. Salutari sotului.

In rest am sa intru dar acum sunt la servici. Voi posta informatii dar nu pot acum.

O zi buna la toti

Manele in camera pana dimineata...

Ma scuzati ma grabesc si am sa intru dar nu azi sau maine.

Mario da un mesaj pe laurentiucapac[at]yahoo.com

[09.02.10 13:41:04]

laurentiucapac,

Bine ai revenit printre noi!

Aici sper ca te vei simti mai bine printre noi, nu facem minuni ca cei de pe celalalt site... a reusit webmaster sa ne disciplineze, nu ne facem de cap cum am vrea unii dintre noi, ca avem reguli clare scrise si daca ne place aici, suntem nevoiti sa le respectam!

Si eu am avut dincolo o experienta asemanatoare si foarte trista, am fost si penalizata, chiar degeaba si asta mi-a lasat un gust amar.

Poate acum ai realizat si tu ca nu poti avea asteptari prea mari de la cineva intalnit pe internet!

Imi pare rau pentru ca, fara sa vrei, te-au pus romanasii nostri intr-o situatie nu tocmai confortabila.

Dar prietenii tai greci sper ca vor intelege ca nu tu ai fost de vina, decat ca ai un suflet prea mare si ca ai vrut sa le faci bine la amandoi ajutandu-i!

[09.02.10 14:31:27]

Am mai postat cateva poze .

Vaporasul lui Vassili ,zona portului unde il gasiti.

camera de la vila din Limenaria.

am scris la poze despre cum ii gasiti.

[09.02.10 14:33:40]

Daca doriti mai multe informatii ,voi intra sa raspund

dar sunt fript deja sa stiti.

[09.02.10 15:49:41]

Care celalalt "site"? Care "dincolo"??

Laurentiucapac, am vazut pe aici ca te daduse lumea disparut...

[09.02.10 16:02:22]

@magdalena > saitul... care este! e vorba de un alt forum si respectam dorinta wm de a nu mai da 'nume' (chit ca nu e vorba de ag. de turism).

[09.02.10 18:34:35]

multumesc pentru informatii... se pare ca fugim cu totii "de dincolo"...

[09.02.10 18:48:21]

Ai dreptate... fiecare sta unde se simte mai bine, cu toate ca si pe-aici sunt unii vesnic nemultumiti... la care nu le poti intra in voie nici sa te pui in genunchi!

Dar una din legile lui Murphi spunea ca:

''Daca nu iti place ceea ce vezi, poti intoarce capul!"

[09.02.10 19:33:13]

am mai trimis pe Maverick99 de dincolo.

Au fost incantati si ei. Fata numai vroia sa plece de pe vaporul lui Vassili.

Am inteles ca aici nu poti da nr de tel. Pe mail daca vreti.

Am disparut din cauza genei noastre adica manelesti si cei cu dansul pinguinului la telefon ca melodie.

Sa nu dam nume dar numele hotel si taverne, vile si terase se poate?

Preturile sunt normale.

Nemultumiti vor fi peste tot. Am citit la un moment dat ca cineva se ridica nesatula de la masa.

Eu am 100 de kg. si sunt dupa aproape 18 ani de sport dar unde mancam ma saturam. Fetei mele ii ramanea mereu in farfurie si sotiei la fel.

Am avut demi pensiune dar mancam si la pranz.

La cina eu unul ma ridicam satul. Am si unele poze dela masa cu portiile dar sa le caut.

Pozele postate astazi sunt de la o vila din cele 3 din Limenaria.

Chiar va rog sa imi spuneti si mie care stiti, pot posta numele vilei sau hotel?

La Polichrono am postat.

CUPCAKE te stiu de dincolo s t-iam urmarit posturile. Staiunea este pentru familisti dar si seara ai unde sa stai la o sticla de whiscki si o muzica greceasca.

In spatele vilei unde am stat este o terasa cu muzica live, gen bouzoukia. In fiecare seara la culcare ascultam pana ne lua somnul.

[09.02.10 19:36:09]

nu stiu cum sa reintru sa corectez greselile, sper ca aici nu incepeti cu corectari gen Literatorul sau nu mai postez ca a pus ala liniuta gresit.

[09.02.10 19:38:01]

Dai pe Edit, care e de obicei in coltul drept, sub ce ai scris in ecou, dar imediat, ca expira timpul alocat corectarii.

Se poate scrie pe PM, anumite denumiri care aici sunt interzise, dar vad ca la tine trebuie sa intri la usercard sa setezi daca esti deacord sa primesti PM.

Andox CONS. ONORIFIC AFA / GRECIA
[09.02.10 19:46:56]

laurentiu poti scrie denumiri de vile, hoteluri, taverne, terase orice vrei tu, doar despre agentii de turism romanesti nu e voie.

[09.02.10 19:47:59]

Andox si tu?

Multumesc pentru informatii .

Hai ca usor imi iese. Mai am sa vad pentru P.m

[09.02.10 19:54:16]

imi pare rau dar nu sunt obisnuit cu setarile acestui forum.

Usor sa ma luati- ca spun tot .In cateva zile ma obisnuiesc.

[09.02.10 20:01:55]

LAURENTIU,

suntem aici sa te ajutam, cu multa rabdare.

Sunt convinsa ca o sa-ti plac mult, iar dimineata, cand intri pe internet, sunt convinsa ca pagina aceasta o vei deschide prima data!

[09.02.10 20:14:11]

Nu prea cred ,cum este la noi acum numai de asta nu imi arde.

Pozele cu camerele sunt de la Corina Fay.

[09.02.10 20:18:22]

Andox cum intru pe P.M?

Vreau sa te intreb pe privat in legatura cu Poiana Brasov.

Nu voi veni nu am cu dar mi-a dat un user de dincolo un P.m.

[09.02.10 20:20:45]

Multumesc pentru ajutor Gerorgiana si tuturor care ati scris la acest ecou.

Sincer nu ma asteptam.

Vad ca intrati mai multi cunoscuti de dincolo.

Hai ca am ramas surprins de Andox.

[09.02.10 20:29:19]

Pentru Cristianford,

Imi pare rau ca nu am mai intrat dar am spus mai devreme.

Dami te rog un mail sau sa vad cum dau de P.M si voi trimete nr de telefon si poze cu vilele si camerele.

Andox CONS. ONORIFIC AFA / GRECIA
[09.02.10 20:36:51]

De ce ai ramas surprins de mine?? Eu sunt pe aici de la infiintarea siteului.

Pt setare sa primesti mesaje ai sus la prima pag.sub nume "CONTUL MEU ". Dai click se deschide o noua fereastra si acolo ai sus in dreapta " Setari", apesi acolo si bifezi ce vrei sa primesti.

Ca sa dai mesaj la alt user dai click pe numele lui si sus in stanga e usercard cu puncte, etc. Acolo gasesti si "Trimite mesaj".

Vezi ca aici este si un forum separat de acest site de impresii unde iti poti face user sau scrie ca guest.

[09.02.10 20:39:57]

Am inteles .

Multumesc frumos .Incerc sa ma obisnuiesc cu setarile.

[10.02.10 07:40:49]

laurentiucapac: multumesc mult pentru informatii si bineinteles pentru promtitudine.

sanatate multa.

[10.02.10 08:25:25]

Chorepse Sirtaki ? Va place sirtaki? o intrebare la care trebuie sa raspunda mai intai laurentiucapac , acum dupa ce am atasat aceasta melodie !

[10.02.10 08:29:03]

Dansam Sirtaki?adica?

Sincer ?asa si asa.Nu sunt inebunit dupa acest dans.

[10.02.10 08:52:49]

Multumesc Frumos,pentru melodie .

Dar Vassili Karas ai? Dhen pao phu ?

Multumesc pentru tot dar acum ies ,pleca la treaba

[10.02.10 11:48:19]

Laurentiu, momentan , programul permite incarcarea melodiilor doar de pe youtube si trilulilu , am cautat ce mi-ai indicat dar nu am gasit , sunt cateva videoclipuri cu Vassili Karas pe youtube daca vrei poti sa-mi indici adresa de accesare a acestora si eu voi posta melodia/videoclipul preferat.

[10.02.10 14:58:40]

la cererea autorului acestor impresii am postat acest videoclip , vizionare placuta !

[10.02.10 15:45:36]

Astai muzica care imi merge la inima.

[12.02.10 10:19:31]

laurentiucapac: in cipru am lucrat in Aya Napa

multumesc pentru oferte, cu adevarat tentante.

[12.02.10 10:35:10]

Eu in Limassol.

Vezi ca nu voi mai intrat deloc. Ma gasesti pe mail.

Si aici dai de autocunascatori si ei sunt mai presus de toti pe acest sait. La fiecare interventie tin sa te atentioneze cu ceva, vezi doamne cat de cunoscator este el si este gica contra la tot.

De asta nu am mai intrat si nici nu voi mai intra.

Este a doua oara cand observa ceva la mine si i se pare ca suntem mai inapoiati. De acest lucru am fugit de un FORUM si am incercat pe acest SAIT.

Multumesc si daca mai ai nevoie de ceva da-mi mail.

[12.02.10 11:48:48]

am icercat sa-ti trimit mesaj privat (ca adresa de e-mail nu o am), dar nu ai activata optiunea de a primi mesaje private.

referitor la parerile " cunoscatorilor"; lasa-i in pace ca doar nu te astepti sa gindeasca toata lumea la fel ;se mai intimpla ca acolo unde cineva a avut experiente placute, altcineva sa fi avut experiente neplacute si de aici contrele; ca unii contreaza mai finut si altii dau cu bita-n balta, asta e.

numai bine, sanatate multa

gordor
[15.02.10 08:08:27]

Cum dau de tine?

Am vrut sa te mai intreb ceva.

Pe mail?

Lasai in pace. Daca il vezi pe Dragos asta...

Nu te mai lua dupa ei. Tot ei initiaza o stare de a agita pe cineva, dupa care tot ei cer, w. m-ului sa faca curatenie. Incredibil!

Trebuie sa iti dai seama dupa cum procedeaza.

Multumesc pentru informatiile de pe P. M.

[15.02.10 08:22:56]

Aveti dreptate,

Pentru Gordor

Suna, am vorbit , acum stie .

Stai linistit si Multumesc nu este nevoie tu doar suna.

webmasterXY*
[15.02.10 08:32:47]

gordor, esti amabil sa dezvolti putin:

Lasai in pace. Daca il vezi pe Dragos asta...???

Astept cu mare interes....

webmasterXY*
[15.02.10 08:39:19]

gordor, daca esti amabil, te rog sa te rezumi pe viitor doar la comentarii pe teme turistice. abia te-ai inscris pe sait si ai inceput deja sa-i critici utilizatorii? tie ori nu-ti place intre oameni, ori nu ai inteles ca aici dorim sa fim o mare familie. considera acest mesaj ca pe un avertisment, te rog.

multumesc pentru intelegere.

[15.02.10 09:47:47]

Laurentiucapac,

Te rog frumos sa ai incredere in mine si sa nu te ascunzi din nou!

Aici poate fi frumos!

Spuneai ca azi vei pune un review nou.

Nu te razgandi asa de usor.

Noi il asteptam!

Gandeste de 2 ori si apoi ia hotararea,te rog!

[15.02.10 09:55:20]

Da asa este ai dreptate.

Incerc sa il fac dar dupa ce am citit, trebuie pregatit mai temeinic. Am fost si plecat, voi pleca din nou cu serviciul. Incerc sa il fac pe fuga, dar mai am sa ma gandesc la ce sfat mi-ai dat in legatura cu articolul. As vrea sa fie mai pe intelesul nostru.

Multumesc! Georgiana...

O zi buna, daca am nevoie te caut pe P. M.

[01.03.10 12:07:36]

Mutat în rubrica "Descoperă Limenaria" (nou-creată pe sait)

Andox, cristianford, cupcake*, georgiana, laurentiucapac, magdalena, mario 110
Alte impresii din această RUBRICĂDescoperă Limenaria și împrejurimile: