ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 26.08.2011
    ÎNSCRIS: 26.08.11
    STATUS: CHIBIȚ
    AUG-2011
    1 AD. + 1 COPII -- v: 10 ani

Nu recomand in niciun caz

Din prima zi de cind am ajuns acolo am intrat in numar domnul care mi-a dus bagajul pina in camera si mi-a dat cheia nu a plecat din camera pina nu i-am dat bani ca multumire!

Condetionerul (aerul conditionat - nota webmaster) lucra doar pe ore, si cind am venit da el lucra ca un ventilator m-am dus la receptie acolo doua fete le-am zis care e treaba cu aerul condetionat si ele vorbesc in turca ceva si se incep a ride si se uita la mine vine un baiat si ii zic in rusa si el mi-a zis ca acus va chema domnul sa-l repare am asteptat si nu venea, tocmai a 4 zi din acest sejur a venit domnul si mi-a reparat conditionerul!

In camera patul nu era curat! Accensorul nu lucra, se blocau dese ori usile si apasam butonul ca s a blocat si nimeni nu venea in ajutor, cosmar!

Mincarea nu era foarte delicioasa! Toti lucratorii toata ziua cintau in turca tocmai te inervau iti venea sa le spui sa nu mai cinte!

Am auzit ca in iarna 2011 va fi reparatie la acest hotel! Sper mai repede sa fie saracii oameni care vin acolo nu pot sa se odihneasca normal!

Vara asta am dorit ceva mai ieftin si cind colo, dar rau!

Am avut o impresie foarte rea decit celelante hotele la care am fost!

Trimis de antonina* in 26.08.11 19:43:44
    Validat / Publicat: 26.08.11 23:34:11
    • Nu a fost singura vizită/vacanţă în TURCIA. A mai fost în/la: Ruby Hotel 5 Alanya Hotel Akka Antedon Garden De Luxe Kemer Hotel Sea Life Resort Antalya Hotel Susesi de Luxe Resort Spa & Golf Belek

VIZUALIZĂRI: 2939 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (antonina*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
    PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS -1 PMA (din 1 vot)

[26.08.11 21:54:12]

antonia, te rog sa-mi spui cei 2500 in ce moneda sunt ?

[27.08.11 07:54:43]

@antonina - multumim ca ne-ai scris, impresiile si recomandarile pot fi utile chiar daca vin din partea copilului de 10 ani al familiei, din cate inteleg (motiv pentru care articolul este publicat fara note).

Din cate inteleg esti din Republica Moldova, astfel ca e de apreciat stradania ta de a scrie cat mai corect in limba romana; te incurajam sa continui acest exercitiu.

• Alte impresii din această RUBRICĂMC Park Resort Hotel (ex Serapsu) [Konakli]: