ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 06.03.2011

AUTORUL NU ar recomanda

Saphir Hotel [Konakli]4

[fb]
NOU TIMP CITIRE: 1 MIN

Saphir Hotel, never again!

Buna ziua,

Daca stiam de acest site inainte sa plec in concediu la acest hotel (sejur incepand cu data de 02 august 2010), cu siguranta mergeam in alta parte.

Ginuta are dreptate cu cele 2 tipuri de cladiri, veche si noua, cea veche unde am fost si noi cazati era un dezastru, miros insuportabil de mucegai si vechi, usa de la balcon nu se inchidea de tot, plus de asta, cam aceleasi feluri de mancare si in sala de mese era un miros insuportabil de la ceva solutii cu care dezinfectau.

Mai era un grup de 32 de persoane din Oradea si inca doua familii din jud Mures care erau nemultumiti. Toti am facut reclamatie la managerul hotelului, care nici nu a vrut sa vb cu noi si ne-a scos afara de doua ori de la el din birou.

In rest, tot ce nu a tinut de hotel, a fost foarte frumos, gradini ingrijite, plaja curata.

Concluzie: nu m-as intoarce la acest hotel, as prefera sa dau un pic mai mult (1300 euro am platit pt 2 pers si un copil 5 ani) si sa merg in alta parte la ceva mai bun.

Multumesc

[fb]
Trimis de ioana2266 in 06.03.11 19:07:14
Validat / Publicat: 06.03.11 20:18:46
  • A fost prima sa vizită/vacanță în TURCIA

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (ioana2266); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P02 [fără descriere]

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com

Admin [06.03.11 20:17:54] »

Bun venit in comunitate, ioana - te asteptam si cu alte asemnea recomandari sau contra-recomandari, foarte utile, dupa cum vezi, oricui in alegerea destinatiei celei mai potrivite pentru vacanta sa.

Crec eu ca in acesti 3 ani de functionare site-ul a adunat o cantitate enorma de informatie, implinindu-si deplin motto-ul - "Sansa unei alegeri informate, garantia unei vacante reusite" - insa pareri si recomandari noi sunt intotdeauna mai mult decat binevenite, chiar daca este vorba despre destinatii deja prezentate pe site.

cosminp [07.03.11 08:32:40] »

de ce nu merge linkul din rw?

webmaster [07.03.11 08:40:08] »

din cauza unei greseli tehnice -- linkul a fost "reparat", functioneaza acum

cosminp, ioana2266

pagină generată în 0.0601201057434 sec