ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 03.02.2011
2 AD. + 2 COPII

Nici nemulțumit, nici mulțumit
Foarte nemulțumit
Foarte nemulțumit

Scumpi pentru ceea ce ofera!!!

Si noi am fost la Azalia, sincer, exceptand topoganele care incita orice copil, nu cred ca se merita! Fiica mea a ajuns acasa cu un microb urat rau, nu mai detaliez, ultra all doar in hotel, dar, d-voastra dragilor poate doriti si voi un wischi la piscina??? De ce nu o racoritoare la cutie pentru copii!!! Nu au deloc asa ceva!!! Iar bauturile de import sunt sservita doar in incinta, de ce nu si la piscina, acolo isi petrece omul vacanta, pe plaja si la piscina?

Pieptul de pui aproape crud, fructele limitate, extrem de limitate, cred ca in Albena si la all inclusive e mult mai bine!!!

Parcare nu prea gasesti, de plimbat - nu prea ai ce sa vezi!

E clar ca mizeaza pe topogane, mancarea limitata si nu ft buna desii e variata dar, nu si gustoasa, curatenie a fost, dar cam att!

Trimis de Lilli in 03.02.11 16:19:38
Validat / Publicat: 03.02.11 17:25:00

VIZUALIZĂRI: 2307 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Lilli); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)
  • rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 35.79 EUR pe cameră

pepsi70ro CONS. ONORIFIC AFA / BULGARIA
    [03.02.11 17:35:42]

Am citit de doua ori impresiile tale incercand sa gasesc o legatura intre note si cele povestite. Sincer n-am prea inteles de ce ai dat o nota atat de mica la capitolul plaja si mare si una foarte mare la distractie si relaxare cand declari ca nu "prea ai pe unde merge"

Cum au evoluat serviciile de le-ai acordat o nota asa mica? Cat a costat sejurul la acest hotel?

[03.02.11 17:57:43]

Am adaugat coordonatele gps ale hotelului si am completat fisa tehnica pentru cei interesati de aceasta destinatie turistica.

crima
    [03.02.11 19:14:23]

Mai, sa fie! Chiar asa de mult sa fi "cazut" hotelul asta intr-un an de zile? Eu am fost, cu familia, in august 2009 si am fost "Multumit, aproape incantat"...

Acu', hai sa fim seriosi si realisti, racoritoare la cutie (doza de aluminiu/carton) pentru copii, la piscina, sau altundeva, nu am vazut nici macar la un hotel de 5 stele de lux, din Antalya...

pathfinder2
    [03.02.11 20:21:02]

nu cred asa ceva... eu am fost in septembrie 2010 si a fost super din toate punctele de vedere... o sa vin si eu cu un review pt ca hotelul este ok si nu merita asemenea note

crima, pathfinder2
    Alte impresii din această RUBRICĂAzalia (Azaleea) Hotel & Spa: