ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 21.02.2009
STATUS: PREMIUM
JUL-2008
[?] AD. + 1 COPII

Amara Club Marine HV-1 [Beldibi]5

O oaza de verdeata intre munte si mare

il recomand in mod deosebit familiilor cu copii pentru ca: au 3 piscine pe diferite adancimi, au 3 tobogane cu apa, au barul linga plaja de unde copii (cat si adultii) pot sa serveasca diverse bauturi naturale, ceaiuri etc. practic in timpul zilei nu prea stii de copii.

Noi am fost 3 familii si pot spune ca ne-am simtit excelent.

Minusuri: in apa marii mult pietris, la cazare daca nu te certi putin cu ei nu gasesti camere alaturate.

Plusuri f. multe: camere curate si intretinute zilnic, piscinele, servirea, barurile, restaurantele, suprafata de desfasurare a complexului f.mare, muzica si divertisment etc

Trimis de bobyrodin in 21.02.09 18:27:32

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (bobyrodin); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com

Admin [21.02.09 21:20:55] »

Review-ul scris de bobyrodin a fost postat, probabil din cauze tehnice, de 3 ori; am sters doua dintre copii...

bobyrodin