ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 01.01.2009
ÎNSCRIS: 09.05.08
JUL-1997

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

O vacanta minunata

Nu am fost in 2000 , ci in 1997 la acest hotel, dar nu am putut selecta an mai devreme de 2000. Hotelul si patronii lui erau la fel si atunci ! Si eu voi mai merge la NIKO!

Trimis de anami in 01.01.09 10:10:38

VIZUALIZĂRI: 1090 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (anami); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)

Admin [03.01.09 12:32:19] »

Am modificat "fisa tehnica" a impresiilor, astfel incat sa reflecte corect perioada sejurului, iulie 1997.

Am extins deasemenea lista din care se poate selecta anul, pana in 1990

Si pentru ca suntem la inceput de An Nou, doresc tututor utilizatorilor site-ului AmFostAcolo.ro vacante minunate in 2009.

pisicika [18.03.09 17:44:36] »

salutari la toata lumea,

promit ca si eu la randul meu sa postez impresii din fostele mele vacante.

in Grecee as dori sa plec from the first time!

nu stiu ce sa aleg si de aceea am intors acest site pe toate partile.

stie careva care este tariful acum in 2009 pentru NIKO PARADISE?

spor si toate bune,

pisicika [18.03.09 17:46:53] »

PS

nu stiu daca am scris unde ,,trebe,,....scz

sunt pioniera si in d-astea...

Cristian_h* CONS. ONORIFIC AFA / GRECIA [18.03.09 23:46:04] »

daca tot vrei sa spargi gheata cu grecia draga pisicika de ce nu o faci cum trebuie , adica alege o insula , preferabil o ciclada , sunt cele mai reprezentative pentru grecia , distractie si Fun in Mikonos si Ios , liniste , soare , mare recreere in celelalte , cu precizarea ca santorinii este o insula unica in felul ei dar trebue sa ai multi bani ca sa stai "in frunte". Zona katerini este cea mai accesibila insa GRECIA si ceea ce reprezinta ea in spatiul meditereanian este oriunde altundeva .

pisicika [19.03.09 18:52:12] »

merci de sfat,dar si bugetul este cam ,,crizat,, de aceea am luat-o mai incet,oricum sunt mai de moda veche,,adica mai lento...cred ca am sa fac ceva excursii si in rest plaja....doar atit,dezamagire totala,nu?

ms frumos de sfat

spor si toate bune

apropo's cochetez cu Philoxenia Bungalow????stii ceva...ms

Cristian_h* CONS. ONORIFIC AFA / GRECIA [19.03.09 20:48:49] »

lumea se sperie de multe ori crezand ca in insule este mai scump dar de exemplu in Naxos (in septembrie este adevarat) cazare 25 euro camera dubla, un meniu pe faleza 6/7 ,euro seara in taverna 20 euro 2 persoane mancare mai mult decat suficienta , transport de la Salonic cam 35/40 euro de persoana , la sosire sunt multi agenti de turism cu oferte de cazare care asteapta in port , nu am avut nevoie de rezervare

din pacate nu cunosc philoxenia bungalow , ceeace pot sa spun este ca odata ajuns in insule Paralia Katerini pare ,cum sa spun ...insignifianta

pisicika [21.03.09 20:45:52] »

ms.....dar sunt conditionata de achitarea unui bilet prin agentie,de aceea caut bilete doar la agentii,

putin dezamagita

spor,